Co napsat do Baby Book Friends Edition? Tipy

Co napsat do edice baby book friends? Pokud si nejste jisti, co napsat do dětské knížky pro přátele, zde je několik nápadů, jak začít.

Jedním z nápadů je zeptat se svých přátel, jaké vzpomínky na vás mají nejraději. To vám může poskytnout skvělé nápady na příběhy, které o sobě sdílíte se svým dítětem.

Dalším nápadem je požádat své přátele o radu ohledně rodičovství. Může to být skvělý způsob, jak získat nějaké tipy a triky od lidí, kteří již prošli rodičovskou cestou.

Nakonec můžete jednoduše požádat své přátele, aby do dětské knihy napsali něco speciálního. Může to být cokoliv od blahopřání až po sladkou vzpomínku, kterou na vás mají. Ať už se rozhodnou napsat cokoli, dětská knížka bude určitě ještě výjimečnější.

Tak, tady to máte! Pár nápadů, jak začít, co napsat do dětské knížky pro přátele. Jen nezapomeňte, aby to bylo osobní a aby to bylo něco, co bude vaše dítě milovat v nadcházejících letech.

Co píšete do dětského deníku?

Do dětského deníku si můžete napsat nejrůznější věci. Můžete dokumentovat milníky, zvláštní okamžiky nebo dokonce jen každodenní události. Je to skvělý způsob, jak sledovat vývoj a růst vašeho děťátka.

Zde je několik nápadů, co můžete napsat do dětského deníku:

-První kroky

– První slova

-Zvláštní okamžiky (např. když se poprvé zasmáli, poprvé se převalili)

– Denní rutiny a činnosti

-Rozvrhy a množství krmení

-Spánkové vzorce

– Milníky růstu (např. délka, váha, počet zubů)

Na všechny tyto věci může být skvělé se později ohlédnout. Dětský deník je také příjemný způsob, jak informovat rodinu a přátele o pokroku vašeho děťátka.

Máte dětský deník? Co do něj nejraději píšete? Přečtěte si další související články o Co napsat nenarozenému miminku v knize a Co jsou doporučení v knize miminko!

Co si zapíšete do knihy na památku?

Kniha na památku je skvělý způsob, jak uchovat vzpomínky a mít blízké nablízku. Zde je několik nápadů, co napsat do knihy na památku:

-Nejprve zvažte, jaký druh vzpomínek si chcete uchovat. Jsou to veselé vzpomínky, nebo chcete zdokumentovat těžké období svého života?

-Přemýšlejte o tom, koho chcete do knihy zahrnout. Chcete psát o členech rodiny, přátelích nebo o obou?

– Rozhodněte se, jaký formát chcete, aby kniha měla. Bude to tradiční fotoalbum nebo něco kreativnějšího jako scrapbook?

-Jakmile budete mít představu, jak chcete, aby kniha vypadala, začněte shromažďovat materiály. To může zahrnovat fotografie, záznamy v deníku, dopisy nebo cokoli jiného, ​​co vám pomůže vyprávět váš příběh.

-Začněte skládat knihu, začněte nejdůležitějšími vzpomínkami a propracujte se k těm méně významným.

– Přidejte osobní dotek, aby byla kniha zvláštní. To může zahrnovat ručně kreslené obrázky, lisované květiny nebo cokoli jiného, ​​co pro vás má význam.

-Hlavně nezapomeňte napsat věnování! Toto je vaše šance říci, proč jste knihu vytvořili a pro koho je určena.

Co si zapíšete do knihy na památku?

Do knihy na památku můžete napsat mnoho věcí. Můžete psát o svých nadějích a snech, oblíbených vzpomínkách nebo plánech do budoucna. Můžete jej také použít jako deník k dokumentaci svého každodenního života. Knihy na památku jsou skvělým způsobem, jak si uchovat své myšlenky a vzpomínky na další roky.

Zde je několik nápadů, jak začít:

– Napište o svých vzpomínkách z dětství. Jaké byly vaše oblíbené věci? Kdo byli vaši nejlepší přátelé? Na jaké věci z dospívání nejvíce vzpomínáte?

-Dokumentujte důležité události ve vašem životě. Kdy jste vystudoval střední nebo vysokou školu? Kdy jste se oženil nebo měl děti? Jaké byly některé z nejpamátnějších okamžiků z těchto událostí?

-Pište o svých nadějích a snech. Čeho chcete ve svém životě dosáhnout? Jaká jsou některá z míst, která chcete navštívit? Jaké jsou některé z věcí, kterých chcete dosáhnout?

– Použijte to jako deník. Dokumentujte svůj každodenní život, své myšlenky a pocity a vše ostatní, co je pro vás důležité. Je to skvělý způsob, jak se ohlédnout za svým životem a zjistit, jak moc jste se v průběhu času změnili.

Knihy na památku jsou skvělým způsobem, jak zachytit své vzpomínky a myšlenky. Tak začněte psát ještě dnes! Kdo ví, třeba si to někdy někdo přečte a bude se inspirovat vašimi slovy.

-Přemýšlejte o tom, v jakém formátu chcete, aby byla vaše kniha na památku. Chcete, aby to byla tradiční vázaná kniha nebo něco kreativnějšího, jako je scrapbook?

-Shromážděte nějaké zásoby. Budete potřebovat s čím psát a na co psát. Pokud vyrábíte scrapbook, budete také potřebovat nůžky, lepidlo a další řemeslné potřeby.

-Začněte psát! Nedělejte si starosti s gramatikou nebo pravopisem, nechte své myšlenky plynout na stránku. Jakmile začnete, slova začnou proudit a budete překvapeni, kolik toho musíte říct.

Tak na co čekáš? Začněte psát svou upomínkovou knihu ještě dnes!

Co píšete novorozeně?

To je jedna z nejčastějších otázek, které jako spisovatelka specializující se na dárky pro miminka dostávám. Může být těžké přijít s něčím originálním, ale nebojte se – jsem tu, abych vám pomohl!

Při psaní pro novorozence je třeba mít na paměti několik věcí. Za prvé, je důležité, aby to bylo krátké a sladké – ještě nebudou schopni porozumět dlouhým a komplikovaným větám.

Za druhé, zaměřte se na pozitivní zprávy – v životě teprve začínají, proto je důležité dát jim dobrý základ. A nakonec, zkuste to udělat osobní – vždyť je to jejich úplně první dárek!

S ohledem na tyto pokyny zde je několik nápadů, co můžete napsat:

– „Vítej na světě, maličká! Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat, jak rosteš a učíš se.“

– „Přeji ti všechno štěstí na světě, zlatíčko.“

– „Ať je tvůj život plný lásky, smíchu a spousty dobrodružství.“

Máte nějaké další nápady? Podělte se o ně v komentářích níže!