Co můžete použít, abyste zabránili poškrábání dřevěných podlah v ohrádce? Odpovědi!

Co můžete použít, abyste zabránili poškrábání dřevěné podlahy ohrádkou? Škrábance na dřevěné podlaze mohou být pro některé lidi problémem.

Existuje mnoho způsobů, jak zabránit tomu, aby vaše dítě poškrábalo podlahu, například tím, že mu poskytnete ohrádku. Můžete jej použít takto:

– Když jste v posteli, můžete si na přední část nohou připevnit ohrádku.

– Musíte jej umístit na podlahu, kde nejsou žádné koberce nebo koberečky, pouze holé dřevěné podlahy.

– Ohrádka by měla mít lamely, které nejsou příliš velké, aby jimi děti nemohly prostrčit prsty a pak se mezi ně zachytit, pokud se uvnitř ohrádky zvednou a postaví se.

Co mohu použít k čištění ohrádky?

* Používejte vlhký hadřík a jemné mýdlo.

* Umyjte ohrádku teplou vodou a jemným saponátem. * Navlhčete čistý hadřík, vyždímejte ho tak, aby byl jen mírně vlhký, a poté otřete dětský koutek. Když začne lézt, můžete mu pomocí hraček, jako je tato, lézt po nich nebo kolem nich, což bude asi za tři měsíce! Jen se ujistěte, že jsou v bezpečí!

*Upozornění: Nikdy nenechávejte děti bez dozoru, když si hrají v ohrádce, protože hrozí nebezpečí udušení plastovými síťkami nebo zranění při pádu, pokud vylezou ven.* Neumisťujte do prostoru postýlky polštáře kvůli riziku udušení.

Jak odstraníte plíseň z Pack N Play?

Budete muset použít roztok vyrobený z vody a octa. Do směsi můžete přidat i trochu jedlé sody. Aplikujte jej na všechny povrchy vašeho Pack N Play, kde jsou viditelné plísně, včetně podložek matrací.

Nechte působit alespoň 30 minut, než setřete vlhkým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Poté nechejte na vzduchu úplně vyschnout, než dáte dítě zpět na hřiště!

Můžete do Pack N Play umístit matrace?

Pack N Play je produkt určený pro miminka. Je však důležité si uvědomit, že matrace nejsou součástí tohoto nákupu. Pokud chcete, můžete do Pack N Play umístit jakoukoli matraci! Tloušťka matrace bude záviset na tom, co se rozhodnete použít (např. pěna nebo vnitřní pružina).

Jak čistíte Graco Pack N Play Napper?

-K čištění Napperu můžete použít běžný dětský ubrousek.

-Pokud je příliš špinavý, měli byste vzít trochu bílého octa a vody do rozprašovací lahvičky a nastříkat na vrchní část nožky, než ji otřete papírovými ručníky nebo hadry. Můžete také přidat citronovou šťávu, pokud nějaké odolné skvrny vyžadují extra čisticí sílu.

Toto se doporučuje pouze tehdy, když již máte všechny tyto materiály doma! Není nutné je kupovat jen kvůli této jediné práci.

Jak vyčistím vaničku kočárku?

Jakkoli budete chtít, není vhodné, aby rodiče čistili vaničku svého dítěte dezinfekčními ubrousky. Je to proto, že chemikálie v těchto produktech mohou způsobit podráždění a dokonce poškodit vaše dítě, pokud jsou požívány nebo vystaveny po dlouhou dobu.

Místo toho byste měli použít teplou vodu smíchanou s jemným mýdlem na mytí nádobí, abyste odstranili všechny skvrny pomocí houby nebo hadříku. Směs poté důkladně opláchněte, než pustíte své děťátko zpět do jeho/její vany!

Jak čistíte síť Pack N play?

Když potřebujete vyčistit hrací síť Pack N, nejprve ji sundejte a odstraňte všechny části. Pokud jsou k postýlce vašeho dítěte připevněny nějaké šrouby nebo jiné kusy, ujistěte se, že je držíte pohromadě, abyste je neztratili.

Poté rozložte velký tarpon na otevřenou podlahu, kde můžete rozložit všechny kusy pro hlubší čištění, pokud je to nutné, než vše znovu složíte. Můžete také chtít, aby byl během tohoto kroku přítomen někdo další pro případ, že by si hned všimnul něčeho, co vyžaduje zvýšenou pozornost ve srovnání s tím, co byste mohli vidět, když pracujete sami.

Začněte tím, že každý kus pečlivě zkontrolujete jeden po druhém, dokud nebude každý díl důkladně několikrát zkontrolován, zda neobsahuje skvrny, trhliny nebo zlomená místa. Po dokončení procesu kontroly umyjte všechny části jemným mýdlem přímo na skvrny a poté je zcela opláchněte.

Jakmile to uděláte, důkladně vysušte každou část, než začnete vše znovu skládat, aby byla připravena k použití, až se dítě vrátí z nemocnice domů.

Jak odstraníte skvrny z balíčku při hraní?

Jedním ze způsobů, jak odstranit skvrny z balení, je použití alkoholu. Tento proces lze zahájit smícháním jednoho dílu vody a dvou dílů alkoholu, namočením potřísněného materiálu po dobu asi 30 minut před jeho praním na jemném cyklu se studenou vodou.

Pokud to nefunguje, dalším řešením by bylo přidat do pračky mýdlo na nádobí spolu s trochou soli nebo jedlé sody, aby se zabránilo tvorbě plísní po opakovaném použití.

Jakmile věc vyperete, položte ji naplocho na několik ručníků, aby se přebytečná vlhkost mohla odpařit, než složíte sady ložního prádla vašeho dítěte a vrátíte je do úložného sáčku, kam patří! To vše jsou skvělé tipy, pokud chcete vědět, jak odstranit skvrny z balení a hraní.