Co jsou speciální plenky Huggies? Nápady

Co jsou speciální plenky Huggies? Speciální porodní plenky Huggies jsou určeny pro nedonošená miminka a miminka s nízkou porodní hmotností.

Jsou menší než tradiční novorozenecké plenky a mají měkčí podšívku, která je šetrná k jemné pokožce. Speciální plenky Huggies mají také zářez pro pupeční šňůru, který pomáhá udržovat šňůru čistou a suchou.

Pokud čekáte předčasně narozené dítě nebo dítě s nízkou porodní hmotností, zeptejte se svého lékaře na používání speciálních porodních plen Huggies. Lze je zakoupit ve většině lékáren a maloobchodních prodejnách.

Čím dříve začnete používat speciální porodní plenky Huggies, tím lépe na tom vaše miminko bude. Ujistěte se, že si je naskladněte, než vaše ratolest dorazí! Nikdy nevíte, kdy se mohou objevit dříve.​

Mám dát svou dceru zpět do plen?

Nejdůležitější věcí, kterou musíte udělat, je zeptat se lékaře svého dítěte, co si myslí. Oni vědí nejlépe a budou vám schopni dát upřímnou odpověď na základě svých znalostí o konkrétní situaci.

Pokud stále máte pocit, že by ve skutečnosti mohla existovat možnost, že by pro ni bylo přínosné znovu nosit plenky, nemusí to ničemu bolet, pokud nebude celou noc nebo po celou dobu zdřímnutí mokrá, aniž by se předtím převlékla!

V těchto případech může mít nějaká záložní ochrana pod oblečením pomoci vyhnout se trapným nehodám během školních hodin nebo venku na veřejných místech, kde by nošení dalšího oblečení způsobilo jen větší stres pro všechny zúčastněné.

V jakém věku by se měly plenky používat?

To je otázka, která nemá definitivní odpověď. Někteří rodiče se rozhodnou používat plenky pro své děti od narození, jiní čekají, až bude dítě starší. Obě možnosti mají své pro a proti a nakonec záleží na tom, co rodiče považují za nejlepší pro jejich dítě.

Používání plen od narození má určité výhody. Jednak může pomoci zajistit, že dítě zůstane v suchu a pohodlí. Navíc včasné používání plen může pomoci dětem zvyknout si na jejich nošení, což může později usnadnit nácvik nočníku.

Používání plen od narození má však také určité nevýhody. Jedním z nich je, že to může být z dlouhodobého hlediska dražší, protože budete muset nakupovat plenky a ubrousky na delší dobu. Někteří rodiče navíc zjišťují, že je obtížnější učit své děti na nočník, pokud nosí plenky od narození.

Co se může stát, když můj pes sní plenku?

Pokud váš pes sní plenku, může to potenciálně způsobit ucpání jeho střev. Pokud je plena zvláště znečištěná fekáliemi, existuje také riziko bakteriální kontaminace.

Jakkoli se to může zdát nechutné, pokud váš pes sežere plenku, měli byste okamžitě kontaktovat svého veterináře. Pravděpodobně budou chtít provést rentgen, aby zkontrolovali případné překážky a v případě potřeby předepsali antibiotika.

Pleny nejsou obecně považovány za jedovaté pro psy, ale přesto mohou při požití způsobit zdravotní problémy. Vždy je tedy držte mimo dosah vašeho štěněte!

Některé další věci, které by se mohly stát, kdyby váš pes snědl plenku, zahrnují:

– Zánět žaludku nebo střevní výstelky

– Nevolnost

– Průjem nebo zvracení.

Způsobují plenky Bowlegy?

Neexistují žádné vědecké důkazy, které by podporovaly tvrzení, že plenky způsobují bowling. Bowlegy jsou způsobeny řadou faktorů, včetně genetiky a věku.

Neexistuje také žádný důkaz, který by naznačoval, že používání jednorázových nebo látkových plen má nějaký dopad na vývoj bowlegů. Pokud se obáváte o bowling vašeho dítěte, určitě si promluvte se svým pediatrem. Mohou vám pomoci určit základní příčinu a doporučit vhodnou léčbu.

Pokud se stále bojíte o misky svého dítěte, existuje několik věcí, které můžete udělat doma, abyste zlepšili jeho stav. Zkuste několikrát denně protahovací cvičení a masáže. Můžete také zkusit umístit polštáře pod nohy vašeho dítěte, když spí. Pomůže to časem napravit prohnutý tvar.

Pokud žádná z těchto léčeb nezabírá, existuje také chirurgická možnost, jak narovnat nohy vašeho dítěte, nazývaná operace recese Gastrocnemius. Tento postup však může být drahý a nebylo prokázáno, že funguje ve všech případech. Poraďte se se svým lékařem o tom, zda je tento léčebný plán pro vás vhodný.

Pleny nezpůsobují misky, ale existují věci, které můžete dělat doma a které mohou zlepšit jejich stav. Neexistují žádné vědecké důkazy, které by naznačovaly, že plenky mají jakýkoli vliv na bowle, tak či onak, takže se příliš neznepokojujte!

Pokud vaše dítě stále má úklonu nebo pokud se zhoršuje s věkem navzdory cvičení a dobrému spánku (což pomáhá), promluvte si se svým pediatrem o chirurgické léčbě. Vždy je dobré mít všechny informace, než se rozhodnete!

Jaké jsou výhody používání látkových plen?

Používání látkových plen má několik výhod. Jednak jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí než jednorázové plenky.

Z dlouhodobého hlediska bývají také levnější a někteří rodiče zjišťují, že jejich děti mají při nošení látkových plen méně vyrážek. A konečně, mnoho rodičů zjišťuje, že látkové pleny jsou prostě zábava – je to skvělý způsob, jak se s dítětem sblížit a ukázat mu své ekologické způsoby!