Co je Xtreme Playpen? Přečti si tohle!

Co je ohrádka Xtreme? Xtreeme ohrádka je značka ohrádek od společnosti Xtreme. Tato značka ohrádky přichází s obrovskou sbírkou funkcí.

Funkce ohrádky Xtreme

– Ohrádka Xtreme je skvělý způsob, jak udržet miminka a batolata mimo dosah nebezpečí. Může být také použit jako vynikající dětská branka do dveří, kde jsou mimo domov nebezpečí, jako jsou schody nebo bazény/zahradní jezírka (atd.)!

– K montáži nejsou potřeba žádné nástroje a produkt je dodáván se čtyřmi kolečky dostupnými v červené, modré, zelené a žluté barvě, takže jej v případě potřeby můžete snadno vyměnit mezi místnostmi.

– Má dvoje dveře, které usnadňují nastupování a vystupování, aniž by rušily vaše děťátko, ale jsou bezpečně uzamčeny, když je nechcete otevřít.

– Ohrádky Xtreme se dodávají v plochém balení, díky čemuž jsou neuvěřitelně přenosné, což usnadňuje život, ať už na dovolené, nebo když jste na návštěvě u rodiny a přátel.

Kdy je nejlepší dát své dítě do ohrádky Nuna?

Ohrádky Nuna jsou skvělé pro miminka všech věkových kategorií. Do této síťované ohrádky můžete své ratolesti umístit, jakmile bude dost staré na to, aby se plazilo a stálo – obvykle kolem šesti měsíců – ale doporučujeme zpočátku postupovat pomalu!

Pokud máte starší dítě, zkuste je nechat sedět venku, aby se cítilo začleněné a zároveň mělo volnost pohybu ve svém volném čase.

Jakmile si vaše dítě zvykne na to, že je ponecháno samo v jeho hranicích s hračkami poblíž, povzbuďte je, aby se plazily pomocí těchto praktických činností, jako jsou hry s pokukováním nebo zrcadlením. Jakmile dosáhnou devíti měsíců, nechte je ovládnout jejich zvědavost a nezávislost a nechte je prozkoumat ohrádku samy.

To je vše, co pro tuto chvíli máme, lidi! Nezapomeňte se brzy vrátit, protože každý týden budeme psát příspěvky o všem Nuna! Děkujeme, že jste četli náš blog – hodně pro nás znamená, že lidem záleží na produktech Nuna natolik, že chtějí více informací od těch, kteří je používají.

Doufáme, že tento článek byl informativní a pomůže vám zodpovědět jakékoli otázky nebo obavy, které jste mohli mít v souvislosti s bezpečností vašeho děťátka v ohrádce Nuna. Hodně štěstí při výchově rodiny!

V jakém věku by mělo dítě přestat spát ve smečce a hrát si?

Když dítě může vylézt z batohu a hrát si, nemělo by ho již používat ke spánku. Jakmile se vaše dítě dokáže vytáhnout na ruce a kolena, budete je muset převést buď do postele, nebo do postýlky.

Pokud to ve věku jednoho roku nedokážou, uložte je zpět do postýlky ve stylu korbičky nebo do společné spací postele vedle vaší postele, dokud nezíská lepší kontrolu nad rovnováhou, což může trvat dalších několik měsíců, než jim bude dva roky.

Mnoho lidí se obává, že nechá své děti spát s přikrývkami, ale není nic nebezpečnějšího než mít volné prostěradlo přes hlavu, které bylo odkopáno kopáním nohou, když spíte! To ztěžuje dospělým, kteří se nemusí probudit včas, aby dostali dítě z cesty.

Jak přiměju své dítě, aby spalo ve smečce a hraní?

Pokud je vaše dítě dost staré na to, aby se postavilo, možná budete chtít položit jednu nebo dvě strany dolů, aby si neublížilo. Pokud je pro ně stále příliš těžké spát samy (a pokud jejich postýlka není k dispozici), zkuste použít kočárek vedle batohu a hrát, dokud nebudou připraveni spát v otevřeném prostoru, který neomezuje jejich dýchání. .

Můžete také zkusit své dítě zvednout před každým zdřímnutím a položit ho zpět, když znovu usne, protože to pomůže s případnými problémy s úzkostí z odloučení! Nakonec se ujistěte, že v okolí nejsou žádné děsivé předměty, jako jsou chřestýši nebo duchové, které by mohly vašeho malého průzkumníka v noci udržet vzhůru!

Může dítě spát ve smečce a hrát si místo postýlky?

Ano. Balíček a hraní je dobrou alternativou k postýlce pro prvních několik měsíců po narození, protože je přenosný, skladný a poskytuje miminkům bezpečné místo ke spánku.

Je pro batolata bezpečné spát v balíčcích a hrát si každou noc?

Pack n plays jsou navrženy tak, aby je bylo možné použít kdekoli, včetně přespání, což je zvláště užitečné, pokud cestujete. Mnoho rodičů se rozhodlo použít pack n play jako hlavní postýlku svého dítěte místo postele, protože nabízejí mnoho bezpečnostních prvků, které zajistí, že se vaše dítě během spánku nepřetočí nebo nevypadne.

Pro snížení rizika se také doporučuje, aby děti mladší dvou měsíců trávily většinu času v komoře na zádech a jen málokrát na břiše, když jsou vzhůru (například při krmení).

I když společnosti vyrábějící tyto produkty přijaly určitá preventivní opatření, přesto se může stát, že dojde k nehodě, takže nemusí být dostatečně bezpečné je nechávat v noci bez dozoru, dokud se batolata sama nezvednou a nevstanou z produktu.