Co je ohrádka? Vše, co potřebujete vědět

V této příručce probereme, co je to ohrádka.

Dětská ohrádka je uzavřený prostor pro hraní dětí. Ohrádky jsou obvykle vyrobeny z kovu, síťoviny nebo plastu a mají k nim připevněnou podlahu, aby dítě zůstalo na místě.

Často přicházejí s hračkami, jako jsou závěsné mobily a podnosy naplněné různými předměty, se kterými si lze později hrát.

Mnoho lidí je připevňuje ke stolům, takže při hraní uvnitř ohrádky sedí navrchu, ale když vyrostou, mohou se snadno stát přihrádkami na dětské oblečení atd., dokud už nebudou potřeba.

Mělo by zabírat jen asi jednu třetinu dostupného prostoru v místnosti, protože jakmile bude dítěti dva roky, bude potřebovat více svobody, než být celý den omezováno čtyřmi stranami!

Jak zamykáte kolejnice ohrádek?

Existuje několik různých způsobů, jak uzamknout kolejnice ohrádky. Můžete použít dveřní zámky nebo zipy, ale žádná z těchto možností neumožňuje rychlé uvolnění, pokud potřebujete prostor rychle otevřít.

Pokud hledáte něco snadněji a rychleji odstranitelného v případě potřeby, pak jsou k dispozici další možnosti, jako je hook & smyčkové uzávěry nebo magnety, které se připevňují přímo na kovové tyče.

Hook & proužky zipu jsou k dispozici v mnoha barvách, takže zapadnou do jakéhokoli barevného schématu, které si váš dětský pokoj již vybral, a přitom stále poskytují snadný způsob, jak je odemknout bez nebezpečí zranění ostrými hranami háčků, jako to dělají běžné zipy.

Magnety fungují skvěle, protože nevyžadují žádnou instalaci, protože vše, co potřebujete, jsou dvě malé části, které se připevní k zábradlí vaší ohrádky a budou samy držet na místě na obou stranách.

V případě potřeby je lze také snadno odstranit, ale nejsou tak snadno viditelné, takže může trvat trochu déle, než je najdete na jednom nebo druhém rohu.

Jak prolomíte dvlastnictví Pack n Play s bassinetem?

Prvním krokem je rozevření nohou. Na každé straně každé nohy by měly být dvě kovové tyče, kde je můžete zavěsit na něco pro podporu.

Pokud žádné tyče nejsou, vytáhněte matraci, která byla součástí balení, a poté ji složte do sebe nebo ji vložte pod matraci do postýlky vašeho dítěte, pokud ji máte k dispozici. Poté sejměte všechny plastové kousky z každého rohu na základně nohou (pokud jsou použitelné).

Tímto způsobem nyní uvidíte čtyři otvory pro šrouby – tyto šrouby je třeba odstranit tak, že je povolíte, dokud zcela nevypadnou pomocí imbusového klíče. Dejte je stranou a poté zatlačte na středovou tyč poblíž spodní části každé nohy. Nohy by měly vyskočit ze spodní části batohu a hrát s hlasitým prasknutím.

Nyní můžete udělat cokoliv, co potřebujete, abyste dostali matraci na místo, kam má jít, a jakmile to uděláte, nasaďte ji zpět na všechny čtyři nohy pomocí šroubů (ale ještě neutahujte). Umístěte Pack n Play vedle postele, takže když miminko dorazí, jsou přímo tam!

Poté postupujte podle pokynů pro nastavení korbičky, které jsou již připojeny. Pokud korbičku nepřipevňujete, po dokončení všeho ostatního ji jednoduše zasuňte. Gratulujeme – jste téměř hotovi se sestavováním balíčku Pack n Play!

Jak složíte ohrádku pro domácí mazlíčky?

Ohrádky s vybavením pro domácí mazlíčky jsou skvělé pro vaše štěně nebo malého psa. Dají se složit a odložit, když nejsou potřeba, ale je důležité vědět, jak propisku správně složit, abyste ji nijak nepoškodili.

Když se učíte, jak složit ohrádku pro domácí mazlíčky, stačí tři jednoduché kroky:

Nejprve složte jednu stranu do tvaru L, poté vytáhněte dva pevné trojúhelníky na každém konci horní části rámu a nakonec tyto smyčky nasuňte přes kolíky na obou krátkých hranách spodní části, než překlopíte tuto třetí část naplocho. i proti zemi!

Tip na dobrou praxi od těch, kteří tímto procesem již prošli, by doporučoval procvičit si s dalším kusem materiálu předem, abyste si mohli udělat představu o tom, jak všechny kusy spolupracují při skládání.

Jak rozbalíte Cosco pack n play?

Cosco pack n play je skládací postýlka, kterou lze použít téměř pro každé dítě. Až bude miminko větší, můžete na něj připevnit hračky nebo přikrývky.

Snadno se složí a jednou rukou rozloží na pevnou postel – není potřeba žádné nářadí! A obsahuje vše, co potřebujete k sestavení během několika minut: podložku na matraci, prostěradlo, tašku na přenášení, stohovač plen, to vše bez příplatku!

Nejlepší část? Dostanete mnohem více, než nabízejí jiné značky za méně peněz…a ještě lepší jsou recenze, které říkají, jak dobře obstály v průběhu času. Ujistěte se, že máte tyto tři věci, než začnete používat Cosco balíček n plays (chyba číslo jedna, kterou lidé dělají!)

. Jednou rukou vyklopte nohy ze spodní části, zatímco držíte horní část. Před připevněním pomocí zipů na obou stranách zasuňte současně podložku a prostěradlo na místo.