Co je Lullaby Bassinet? Fakta a tipy

Ukolébavka na ukolébavku je dětská hračka, kterou lze použít i jako přenosnou postýlku. Má všechny zvonky a píšťalky vašeho tradičního plného kočárku s některými přidanými funkcemi, jako je hudba, světla nebo zvuky přírody, které uklidní vašeho drobečka zpět do říše snů po krmení před spaním.

Jaký typ matrace bych měl dostat?

Při výběru matrace, která je pro vaše dítě nejvhodnější, byste měli mít na paměti určité věci.

Jaká je nejlepší velikost?

Je důležité si uvědomit, že tento výrobek není dodáván s matrací, proto si před objednáním jednu vyberte!

Také se doporučuje, že pokud plánujete používat tento kočárek pro nadcházející dítě, neměli byste kupovat nic příliš velkého, jinak to bude příliš malé, až vyrostou a už se nevejdou.

Standardní rozměry většiny matrací se pohybují od 28 palců x 52 palců (71 cm x 132 cm). Jakmile je tento výrobek sestaven, je známo, že vydrží až pět let díky své trvanlivosti materiálů použitých při stavbě, což z něj činí také velkou hodnotu za peníze!

Co je dětská cestovní postýlka?

Kojenecká cestovní postýlka je podobná běžné plastové ohrádce, ale je menší a je určena pouze pro kojence (na rozdíl od batolat). To využijete, pokud se chystáte někam jako babiččin dům, kde mohou mít více místa než vy doma.

Tímto způsobem pro ně bude vždy dostatek místa, aniž by museli spát v její již přeplněné náhradní ložnici.

Jak zahřát prostěradlo

Dětský pokoj by pro ně měl být teplým, bezpečným a útulným prostředím, ve kterém by mohly odpočívat. Pokud jste někdy cítili, jak se vaše nohy dotýkají prostěradel, která nebyla zahřátá, pochopíte, proč je důležité dát si na ně předehřáté prostěradla před položením dolů.

Jediné, co musíte udělat, je vložit je do sušičky se dvěma tenisovými míčky, aby se krásně načechraly a odstranily všechny hluboké vrásky, které by mohly dráždit jejich pokožku, zvláště pokud jsou náchylné k propuknutí ekzému.

Ponechejte dostatek času, aby teplota listu dosáhla alespoň 30 stupňů Celsia (86 Fahrenheita), protože je to těsně nad tělesnou teplotou, což jim umožňuje pohodlně se usadit přímo do postele, aniž by se cítili příliš chladní nebo horcí.

Jak uspat dítě v kočárku

Jak váš nový malý roste a stává se čilejší, budou chtít méně času v postýlce a více zblízka a osobně s vámi. Dostat je do vlastního prostoru, kde si mohou odpočinout nebo si zdřímnout, se může zdát jako skličující úkol, ale nemusí to tak být!

Zde je několik způsobů, jak tento přechod usnadnit všem zúčastněným:

Zajistěte, aby byla postel neustále v blízkosti, aby nebylo nutné okamžité přenášení, když je ještě čas krmení. Připravte se tím, že budete mít po ruce další povlečení a další nezbytnosti, jako jsou pleny & amp; utírá a přitom zvažuje, jak často bude potřeba tyto položky během dne vyměnit.

Dopoledne si dopřejte trochu času navíc, aby bylo vaše dítě připraveno na spaní, zvláště pokud kojíte – je pravděpodobné, že bude mít velký hlad a než zhasne, bude potřebovat výživu.

V jakém věku dítě přeroste kočárek?

Doporučuje se používat kočárek, dokud vaše dítě nedosáhne 15 liber. Poté, pokud se rozhodnete nadále používat společný spánek, bude nejlepší mít je v posteli s vámi, místo abyste je izolovali od všech ostatních v jiném prostoru.

Pokud se rodiče rozhodnou nepřestěhovat své děti do jiné místnosti, ale přesto chtějí určitý druh odloučení mezi sebou a svým dítětem, měli by zvážit nákup další postýlky do jiných místností, jako je ložnice nebo obývací část, aby v noci nedocházelo k rušení krmení.

Kdy mohou děti začít spát celou noc?

Většina kojenců obvykle může v noci spát déle než šest týdnů – to se však liší podle. Hodně souvisí s přirozenými spánkovými návyky dítěte a s tím, jak rychle se přizpůsobí svému okolí.

Odborníci tvrdí, že většina dětí se začíná v noci probouzet mezi šesti měsíci a osmi měsíci. Do 12 měsíců odborníci doporučují, aby děti spaly 11 až 13 hodin celou noc.

Jak složit cestování kojence do příručního zavazadla v letadle

Pokud cestujete v letadle sami se svým dítětem, existuje několik věcí, které tento proces usnadní. Nejprve požádejte o pomoc zaměstnance letecké společnosti, pokud ji potřebujete, nebo dokonce další cestující, kteří vypadají, že by mohli nabídnout pomoc.

Mají jen tolik prostoru pro práci ve svých úložných oddílech nad hlavou a chtějí mít možnost pojmout co nejvíce lidí.

Pokud vám zabezpečení trvalo z jakéhokoli důvodu příliš dlouho (i když máte potíže s nalezením času mezi krmením), neváhejte se jich zeptat, kam lze dát dětskou tašku do jiného prostoru nad vámi poblíž přední části místo toho místo vedle sedadel první třídy. To je užitečné, pokud žádné neexistuje.