Co je lepší: žerzejová nebo bavlněná tkanina pro dětské kočárkové matrace?

Jersey nebo bavlněná tkanina pro matraci v kočárku a proč je jeden lepší než druhý. Žerzejové materiály bývají odolnější než bavlna, která se díky neustálému praní/používání snadno roztrhne nebo opotřebuje, zatímco dres má tendenci vydržet mnohem déle proti opakovanému praní

Bavlněné materiály bývají prodyšnější než dres, což je dobré pro vlhké podnebí, ale není tak skvělé v zimě, kdy může být dítě příliš studené. Hlavním faktorem, který je třeba vzít v úvahu, by mělo být klima, kde rodič žije, a jaký materiál bude nejlépe vyhovovat konkrétnímu regionu.

V sušších oblastech, jako je Arizona nebo Kalifornie, má bavlna díky své měkkosti tendenci pracovat lépe. zvýšený průtok vzduchu. Zatímco v oblastech s vysokou vlhkostí kolem Floridy Jersey funguje dobře, protože neabsorbuje vlhkost velmi snadno

Kroky k praní podestýlky Delta Bassinet

Krok 1. Rozepněte a vyjměte podložku a poté rozepněte list rozrývačem švů. Sejměte matraci ze spodní kolejnice tak, že jednou rukou zatlačíte na horní část a druhou rukou vytáhnete roh spodní kolejnice (je to příliš těsné pro prsty).

Krok 2. Matrace se snadno vysune; pokud ne, pomocí kleští s jehlovým nosem uchopte kovový kroužek uprostřed a jemně zatáhněte nahoru.

Krok 3. Praní v pračce & amp; perkalové listy zvlášť v teplé vodě s použitím AppleCheeks Wash nebo vámi preferovaného pracího prostředku alespoň jednou před prvním použitím (ruční praní se doporučuje u tkanin, které mohou být náchylné k žmolkům, jako je žinylka nebo froté).

Krok 4. Sušte v bubnové sušičce nebo sušte na sucho do vlhka, poté sušte v sušičce na nízké teplotě nebo žehličkou perkál zahřejte vlhkým hadříkem umístěným přes tkaninu, aby nedošlo k připálení.

Kroky, jak složit skládaný list Marie Kondo

Krok 1. Sklopte spodní část osazeného listu tak, že zarovnáte všechny čtyři rohy. Pokud chcete, zastrčte přebytečnou látku, aby nevznikly vrásky ani záhyby. – Poté jej znovu složte po celé jeho šířce, abyste měli dlouhý proužek se dvěma záhyby po obou stranách.

Krok 2. Vezměte složený list a srolujte jej jako spacák, dokud na jednom konci nezroste jen asi palec. V tomto okamžiku zasuňte druhý konec do mezery vytvořené odsunutím části vašeho prvního záhybu (rozvinovací část by měla být uvnitř).

K tomuto kroku pomůže použít jinou osobu! Po úplném navinutí oba konce spojte pevným provázkem nebo šňůrkou. Umístěte je pod dětskou matraci a máte hotovo!

Pokud jsou okraje vaší matrace trochu drsné, zvažte použití některých prostěradel nebo přikrývek, které odlehčí hlavičku dítěte od případného nepohodlí.

Jak dlouho by to mělo být?

Musíte se ujistit, že tento list není na šířku vaší matrace příliš krátký! Na každé straně chcete asi palec, takže po srolování a svázání provázkem nebo šňůrou bude na obou hranách místo pro dva uzly.

Hotový výrobek by měl vypadat spíše jako velká role látky než skládaný list. U většiny matrací s basetem jsou tři stopy obvykle delší než dostačující délka, ale v případě pochybností se mýlíte na delší straně, protože v případě potřeby můžete vždy oříznout více.

Jak široký by měl být?

Hotový list musí těsně přiléhat k vaší matraci, aby na obou stranách nebyly žádné mezery ani další tkanina.

Dobrým způsobem, jak to změřit, je položit dvě těsně přiléhající podložky/prostěradla podél každého okraje matrace a změřit, kolik se překrývají, což vám poskytne představu o tom, jak daleko od sebe je třeba sešít. aby se dokonale hodila pod srolovanou látku najednou.

Pamatujte, že s malým natažením tyto švy nemusí přesně odpovídat, ale pouze musí vypadat docela symetricky, když jsou umístěny vedle sebe. U většiny matrací s běžnou velikostí mohou být švy přibližně

Hrozí při nákupu použitých basinetů nějaké nebezpečí?

Někteří lidé doporučují, abyste si nepoužívali použitý kočárek, protože neexistuje způsob, jak zjistit, zda byl řádně vyčištěn nebo kolikrát byl použit. To však neznamená, že nemůžete najít čistý a bezpečný bazar, pokud provedete nezbytná opatření, abyste zajistili jeho bezpečnost, než ho použijete pro své dítě.

Musíte zajistit, aby všechny části byly v dobrém provozním stavu, aby se při přepravě z místa na místo uvnitř vašeho domu neodlomily, zvláště když se pohybujete vysokou rychlostí v zatáčkách.

Zkontrolujte také, zda se kola zablokují na svém místě, protože některé modely mohou být obtížně řiditelné, pokud nejsou bezpečně zajištěny na svém místě. uvolněné kolo by mohlo způsobit nehodu.

Kolik yardů látky potřebuji na namontovanou postel do postýlky?

Vestavěný list do postýlky obvykle vyžaduje asi 28 x 52 palců látky – Na matraci do postýlky průměrné velikosti budete potřebovat asi 52 x 70 palců materiálu. Pokud je potah vyroben ze dvou tkanin, bude vyžadovat 86 70 palců.