Co je kniha The Last Baby Sitters Club Book? Průvodce

Jaká je poslední klubová kniha pro hlídání dětí? Knihy Klub hlídačů byla série dětských románů napsaných Ann M. Martinovou.

Sledují životy čtyř chův, Kristy, Claudie, Stacey a Mary Anne, jak procházejí jejich pre-dospívajícími roky. Poslední kniha ze série vyšla v roce 2000.

Od vydání poslední knihy se hodně spekulovalo o možném oživení série. V rozhovoru pro časopis TIME v roce 2016 Martin naznačila, že možná pracuje na novém románu BSC: „Na něčem se pracuje, ale zatím o tom nemůžu mluvit.“ Od té doby však nebyly zveřejněny žádné další informace.

Jak vytvoříte dětskou knihu na míru?

Chcete-li vyrobit dětskou knihu na míru, musíte nejprve najít dobrého ilustrátora dětských knih. Existuje mnoho talentovaných ilustrátorů, takže si dejte čas, abyste našli toho pravého. Jakmile najdete ilustrátora, spolupracujte s ním a vytvořte příběh, který je pro vaše dítě jedinečný.

Ilustrace by měly vycházet z osobnosti a zájmů vašeho dítěte a příběh by měl být něčím, co si bude rádo číst znovu a znovu. Až bude kniha hotová, nechte ji vytisknout a svázat v pevné vazbě. To zajistí, že vydrží po mnoho let.

Vaše dítě si zamiluje vlastní dětskou knihu, která je jedinečně jeho, a určitě se s ní pochlubí všem svým přátelům a rodině.

Jak se dělá dětská měkká kniha?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit dětskou měkkou knihu. Jedním ze způsobů je koupit si předem vyrobenou měkkou knihu a zašít ji. Dalším způsobem je vyrobit si měkkou knihu ze zbytků látek.

K vytvoření měkké knihy budete potřebovat:

  • Odpadky látky (nebo jeden velký kus látky)
  • Šicí stroj nebo jehla a nit
  • Nůžky
  • Vyšívací nit nebo příze
  • Bezpečnostní oči (volitelné)
  • Fiberfill nádivka

Chcete-li začít, rozřízněte látku na šest čtverců. U každého čtverce přehněte okraje směrem ke středu a sešijte je k sobě. Můžete použít šicí stroj nebo jehlu a nit – podle toho, co vám vyhovuje. Pokud používáte přízi nebo vyšívací nit, budete také muset zauzlovat konce dohromady.

Jakmile budou všechny čtverce sešity, bude to vypadat jako velký kus látky se šesti kapsami. Otočte látku naruby tak, aby švy byly na vnitřní straně. Vaše dítě tak bude obtížnější vytahovat jakoukoli nádivku.

Nyní vyplňte každou kapsu náplní z vláken, dokud nebude pěkná a pevná. Pokud používáte bezpečnostní oči, nyní je čas je přidat. Než knihu dáte svému dítěti, ujistěte se, že jsou bezpečně připevněny.

Nakonec zašijte otvor v horní části knihy. Můžete to udělat ručně nebo použít šicí stroj.

Tady to máte – vaše vlastní dětská měkká knížka! Užijte si čtení pro vaše nejmenší.

Jak uděláte dětskou knihu?

Existuje mnoho různých způsobů, jak udělat dětskou rušnou knihu. Můžete použít stránky z časopisů nebo si vytvořit vlastní návrhy.

Chcete-li vytvořit své návrhy, můžete použít stavební papír, papír na kreslení nebo jakýkoli jiný typ papíru, který máte po ruce. Vystřihněte tvary nebo nakreslete obrázky a poté je přilepte na stránky knihy.

Můžete také přidat knoflíky, stuhy, flitry a další ozdoby, aby byla kniha pro vaše miminko zábavnější. A nezapomeňte přidat nějaký text! Pište na stránky říkanky nebo jednoduché fráze, aby se vaše dítě zabavilo.

Možnosti jsou nekonečné, pokud jde o vytvoření dětské knihy! Bavte se s tím a uvidíte, co můžete vymyslet. Vaše dítě bude rádo trávit čas prohlížením stránek této speciální knihy.

Jak vytvoříte sešit k prvnímu výročí?

Prvním krokem je shromáždit všechny materiály, které budete potřebovat. To zahrnuje fotografie, nálepky, karty a jakékoli další memorabilie z minulého roku.

Jakmile shromáždíte své materiály, je čas začít s brainstormingem nápadů pro váš zápisník. Můžete si připomenout vše od velkých životních událostí až po drobné okamžiky, které vás rozesmály.

Nezapomeňte zahrnout také fotografie a / nebo citáty od přátel a rodinných příslušníků. Pomůže vám to zachytit podstatu roku a dodat vašemu zápisníku další osobní nádech.

Konečně buďte kreativní s rozvržením! Co se scrapbookingu týče, neexistují žádná pravidla, tak si to užijte. Zkuste použít různé barvy nebo textury, abyste přidali vizuální zajímavost.

Nyní, když máte všechny základy, je čas začít tvořit! Zde je několik nápadů, jak začít:

– Vytvořte časovou osu roku, počínaje lednem a konče prosincem

-Zahrňte fotografie a vzpomínky z dovolené nebo jiných výletů podniknutých během roku

-Dejte dohromady fotografickou koláž svých oblíbených momentů z roku

-Napište si seznam cílů, kterých jste v uplynulém roce dosáhli

-Nakreslete nebo napište o tom, co jste se za poslední rok naučili.

Jak si vytvoříte zápisník, když jste těhotná?

-Budete se chtít ujistit, že máte dostatek prostoru pro práci. To je zvláště důležité, pokud budete pracovat na velkém projektu.

-Vybírejte materiály, které jsou bezpečné pro vás i vaše dítě. Budete se chtít vyhnout všem materiálům, které by mohly být potenciálně škodlivé.

-Ujistěte se, že máte dostatek času na práci na svém zápisníku. Nejde o projekt, který by se dal uspěchat.

-Začněte výběrem fotografií nebo jiných položek, které chcete zahrnout do svého zápisníku.

-Pak je začněte uspořádávat tak, jak chcete, aby se objevily v knize.

-Jakmile máte vše uspořádáno tak, jak chcete, začněte přidávat ozdoby.

– Nezapomeňte ke svým fotografiím přidat popisky a zapište si všechny myšlenky nebo vzpomínky, které chcete zahrnout.

– Až budete hotovi, uložte sešit na bezpečné místo, kde si ho můžete užívat po mnoho let.