Co je kniha Baby Brag? Průvodce

Co je to dětská chlubící kniha? Kniha chlubení pro miminko je malé album nebo brožurka, kde mohou rodiče shromažďovat a ukládat vzpomínky, fotografie a milníky prvního roku svého dítěte.

Je to zábavný způsob, jak zdokumentovat všechny zvláštní okamžiky a detaily ze života vašeho dítěte, když příliš rychle vyroste!

K dispozici je mnoho různých stylů a designů dětských knih, takže si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašemu vkusu a stylu.

Některé jsou jednoduché a základní, zatímco jiné jsou propracovanější se zdobenými stránkami a ozdobami. Bez ohledu na to, jaký typ knihy vychloubání si vyberete, bude to drahá památka na další roky.

Co napsat na kartu, než se dítě narodí?

Při psaní pohlednice před narozením dítěte je třeba pamatovat na několik klíčových věcí. Za prvé, držte to krátké a sladké – to poslední, co si noví rodiče přejí, je dlouhý, dlouhý vzkaz.

Za druhé, zaměřte se na to pozitivní – toto je čas vzrušení a očekávání, takže se to snažte odrazit ve svých slovech. A nakonec nezapomeňte připojit svá přání všeho nejlepšího pro novou rodinu!

Zde je několik příkladů toho, co byste mohli napsat:

„Přeji ti všechno nejlepší, když čekáš na příchod tvého drobečka. Gratuluji a hodně lásky.“

„Jsem tak nadšený pro vás oba! Přeji vám šťastné a zdravé těhotenství.“

„Odpočítávají dny, než se s tvým drobečkem setkáme! Gratuluji a přeji vše nejlepší.“

Ať už napíšete cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce – to bude pro novopečené rodiče znamenat nejvíc. Chystají se vydat na úžasnou cestu a vy budete její součástí! Takže gratuluji a užívejte si každou minutu. (Nebo alespoň tolik, kolik můžete!)“

Máte ještě nějakou radu na vypsání karty před narozením miminka? Podělte se o to s námi v komentářích níže! A pokud hledáte další inspiraci, podívejte se na náš příspěvek o tom, co napsat do přání pro miminko. až příště, šťastné psaní! Může se vám také líbit související článek jako Jak napíšete zprávu do knihy.

Co říkáte na novorozenou holčičku?

Je tolik věcí, které můžete říci novorozené holčičce. Můžete jí říct, jak je milována, jak je výjimečná a jakou radost vám přináší do života. Můžete jí také říct, že tu pro ni vždy budete a že vždy budete jejím největším fanouškem.

Ať už si vyberete jakákoli slova, ujistěte se, že vycházejí ze srdce a že díky nim bude malá holčička cítit, že ji milujete a že ji máte rádi. Gratulujeme k narození vaší krásné dcery!

Přivítání nového miminka na svět je úžasný čas, který by měl být plný lásky, štěstí a spousty mazlení. Bez ohledu na to, jaká slova se rozhodnete říci svému novému uzlíčku radosti, vězte, že budou oceněna a pomohou vám začít život tím nejlepším možným způsobem. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí na této nádherné cestě!

Přejeme vám vše nejlepší v tomto zvláštním období vašeho života. Ať vám vaše nová holčička přinese spoustu štěstí, lásky a smíchu. Gratulujeme!

Važte si každého okamžiku se svým novým drobečkem, utíká to tak rychle! Gratulujeme k narození vaší krásné holčičky. Přeji vám vše nejlepší v tomto úžasném období vašeho života.

Začněte tak, jak máte v úmyslu pokračovat – naplňte její život láskou a štěstím od samého začátku. Gratulujeme k narození vaší nádherné holčičky! Přejeme vám spoustu mazlení a zábavy.

Holčička je zvláštní dárek, který naplní váš život láskou a štěstím. Gratulujeme k narození vaší krásné holčičky! Přeji vám vše nejlepší v tomto úžasném období vašeho života.

Važte si každého okamžiku se svým novým drobečkem, utíká to tak rychle! Gratulujeme k narození vaší krásné holčičky. Přeji vám vše nejlepší v tomto úžasném období vašeho života. Naplňte svůj život láskou a štěstím od samého začátku – nic menšího si nezaslouží. ještě jednou gratuluji! 🙂

Je to oficiální – jsi máma! A jaké štěstí, malá holčička, že tě má za matku. Budete jí moci ukázat vše úžasné o životě a dát jí všechnu lásku a štěstí, o kterých by kdy snila.

Gratulujeme k tomu, že jste se stala maminkou, a přejeme vám a vaší krásné holčičce šťastný a zdravý život!

Jaká skvělá zpráva – máte novou holčičku! Musíte být tak vzrušení (a možná i trochu nervózní). Ale neboj, budeš skvělá matka. Jen pomyslete na všechny ty úžasné věci, které teď můžete dělat; sledovat, jak vyrůstá, vidět její první krůčky a slyšet její první slova. Bude to ta nejlepší cesta vůbec. Gratulujeme od nás všech zde v BabyCenter!

Je tolik věcí, na které se můžete těšit, až budete mít novou holčičku. Budete moci sledovat, jak roste a učí se, a uvidíte všechny ty úžasné věci, které ve svém životě udělá.

Také si společně vytvoříte nové vzpomínky a vytvoříte si zvláštní pouto, které vydrží na celý život. Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Přeji vám hodně lásky, mazlení a štěstí do dalších let.

Holčička je opravdové požehnání a vy jste tak šťastní, že ji máte ve svém životě. Užívejte si každý okamžik, protože příliš rychle roste! Než se nadějete, odejde do školy a pak do světa.

Ale zatím si važ tyhle rané dny a všechny ty zvláštní okamžiky, které budeš sdílet. Gratulujeme k narození vaší krásné holčičky! Přejeme vám šťastný a zdravý společný život.

Je to úžasný pocit, když se stanete rodičem, a ještě zvláštnější je, když se vám narodí holčička. Zažijete všechny radosti rodičovství a uvidíte, jak z ní vyroste krásná mladá žena.

Gratulujeme k narození vaší holčičky! Přeji vám hodně lásky, mazlení a štěstí do dalších let. Děkujeme, že jste součástí komunity BabyCenter!