Co dělat v dětském pokoji pro knihu návštěv? Tipy

Co dělat na baby shower pro návštěvní knihu? Miminko je skvělou příležitostí pro přátele a rodinu, aby se sešli a oslavili nadcházející příchod nového miminka.

I když je s miminkem spojeno mnoho různých tradic, jednou z nejoblíbenějších je nechat si hosty zapsat do návštěvní knihy.

Pokud hledáte nápady, co dělat na miminko pro knihu návštěv, zde je několik návrhů.

Jedním z nápadů je nechat každého hosta napsat zprávu nebo přání pro nové miminko. Může to být něco tak jednoduchého jako „Vítej na světě, maličká!“ nebo „Blahopřejeme k vašemu novému přírůstku!

Nemůžeme se dočkat, až se s ním/ní setkáme.“ Můžete také požádat hosty, aby zapsali svou oblíbenou vzpomínku nebo okamžik, kdy se setkali s budoucími rodiči nebo miminkem.

Dalším nápadem je nechat hosty, aby předpověděli příchod miminka. Mohou předvídat věci, jako je pohlaví dítěte, jméno, barva vlasů atd. To může být hodně zábavné a je to skvělý způsob, jak všechny nadchnout pro setkání s novým miminkem.

Pokud hledáte něco tradičnějšího, můžete požádat hosty, aby se zapsali svými jmény a datem do knihy hostů. To poskytne budoucím rodičům pěknou památku po skončení sprchy.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete udělat, nezapomeňte mít dostatek tužek a papíru, aby si hosté mohli zapsat své zprávy.

Kolik stránek obsahuje kniha nástěnky?

Většina deskových knih má 24 stran, ale některé mohou mít 32 stran. Mají ideální velikost pro malé ručičky, aby je držely a otáčely stránky. Deskové knihy jsou také odolné a vydrží vícenásobné čtení. Vaše dítě si zamiluje pohled na světlé, barevné obrázky a příběhy v deskové knize!

Mezi naše oblíbené deskové knihy patří:

-The Very Hungry Caterpillar od Erica Carlea

– Good Night Moon od Margaret Wise Brown

– Manšestr od Dona Freemana

-Udělejte cestu pro kachňata od Roberta McCloskeyho

-Where The Wild Things Are od Maurice Sendaka

Kterou má vaše dítě nejraději? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Která kniha je lepší brožovaná nebo desková?

Formát brožované i deskové knihy má své klady a zápory. Zde je rozpis výhod každého z nich:

Deskové knihy jsou obvykle odolnější než brožované, takže jsou lepší pro mladší děti, které mohou být se svými knihami drsnější. Deskové knihy se také snáze drží v malých ručičkách a otáčí stránky.

Na druhou stranu, paperbacky bývají levnější než deskové knihy a většinou mají širší výběr titulů. Paperbacky mohou číst i starší děti a dospělí.

Nakonec záleží na tom, co v knize hledáte. Pokud potřebujete něco, co vydrží hodně opotřebení, jděte na desku. Pokud hledáte dobrou nabídku nebo chcete knihu, která by se mohla líbit řadě lidí, použijte brožovanou vazbu.

Jaký je rozdíl mezi deskovou knihou a pevnou vazbou?

Desková kniha je dětská kniha, která je vyrobena z lepenky. Pevná vazba je dětská kniha, která má obálku vyrobenou z tvrdého materiálu, jako je látka nebo kůže.

Deskové knihy jsou obvykle menší než pevné desky a jsou odolnější díky silnějším kartonovým stránkám. Pevné desky jsou obecně dražší než deskové knihy.

Deskové knihy se často používají pro kojence a batolata, kteří se teprve učí číst, protože silné kartonové stránky se méně roztrhnou než běžné papírové stránky.

Knihy s pevnou vazbou lze použít i pro miminka a batolata, ale nejsou tak odolné jako deskové knihy. Mnoho rodičů dává přednost nákupu knih v pevné vazbě pro své starší děti, protože desky mohou být zdobeny obrázky a vzory a stránky jsou vyrobeny ze silnějšího papíru, který se méně roztrhne.

Někteří rodiče dětem také raději kupují deskové knihy, protože jsou levnější než knihy v pevné vazbě. Deskové knihy obvykle stojí mezi 0,50 $ a 15 $, zatímco knihy v pevné vazbě mohou stát kdekoli od 15 do 50 $ nebo více.

Existuje však několik výjimek: některé drahé knihy v pevné vazbě, jako jsou klasiky jako „Kočka v klobouku“ nebo „Charlotin web“, lze pořídit za přibližně 20 dolarů.

Deskové knihy jsou mezi rodiči oblíbené, protože jsou cenově dostupné, odolné a ideální pro batolata, která se teprve učí číst.

Knihy s pevnou vazbou jsou mezi rodiči oblíbené, protože je lze ozdobit obrázky a návrhy a stránky jsou vyrobeny ze silnějšího papíru, který se méně roztrhne. Deskové knihy i knihy v pevné vazbě jsou skvělou možností pro rodiče, kteří chtějí dát svým dětem dobrý start do života.

Kdy bych měl svému dítěti představit knihy pro dotyk a hmat?

Knížky Touch and Feel jsou skvělým způsobem, jak své dítě seznámit s novými texturami a barvami. Mohou být zavedeny již ve věku šesti měsíců, ale počkejte, až se vaše dítě dokáže bez pomoci posadit, než mu dáte jednu z těchto knih k prozkoumání.

Některé knihy mají na každé stránce různé textury, zatímco jiné mají jen několik stránek s různými texturami. Vyberte knížku, která vaše miminko zaujme nejvíce. Pokud se zdá, že je zajímá jedna konkrétní textura, zaměřte se na tuto stránku více.

Vaše dítě si bude užívat objevování různých textur a poznávání toho, co cítí. Knihy na dotyk a hmat jsou skvělým způsobem, jak pomoci rozvíjet smyslové dovednosti vašeho dítěte. Jak stárnou, budou si moci spojovat různé textury se slovy, což jim pomůže naučit se číst.