Chytrý způsob čištění textilie kočárku

Všichni víme, jak velký problém je vyčistit kočárek. Existuje mnoho způsobů, jak by se tento proces mohl pokazit, od získání špíny a odpadků mezi štěrbinami až po drhnutí těchto těžko dostupných oblastí.

Dobrou zprávou je, že máme několik tipů, jak rychle a efektivně vyčistit látku kočárku, abyste se těmto běžným nástrahám vyhnuli!

Kroky k čištění textilu dětského kočárku

Krok 1. Vezměte vlhký hadřík a očistěte vrchlík, rukojeť a tělo kočárku.

Krok 2. Chcete-li získat další nečistoty, které jsou jen těžko vidět nebo se na ně dostanete jen vodou, použijte univerzální hadřík jako 409 na hadr. Aplikujte střídmě, protože nechcete, aby po čištění zůstalo příliš mnoho zbytků mýdla.

Krok 3. Dále si vezměte kartáč a otřete jím látkové sedadlo.

Krok 4. Než se přesunete do jiné části kočárku, opláchněte zbytky mýdla z hadru nebo pračky.

Krok 5. Nakonec k čištění tvrdých plastových částí kočárku použijte buď univerzální čistič, nebo peroxid vodíku (podle toho, kolik nečistot po sobě zanecháte) s vodou ve spreji.

Krok 6. Po každém kroku se ujistěte, že opláchnete veškeré zbytky mýdla nebo čisticího prostředku, než se přesunete do nové oblasti. Zabráníte tak usazování zbytečných skvrn a v průběhu času k poškození, pokud nebudou zcela odstraněny.

Jak čistíte kočárek Graco?

Krok 1. Demontujte sedadlo a veškeré další příslušenství. V určitých oblastech budete možná muset použít mýdlo, vodu, zubní kartáček nebo starý ručník. Po dokončení čištění důkladně opláchněte čistou vodou

Krok 2. Na zbývající nečistoty na rámu kočárku použijte vlhký hadřík nebo papírové ručníky

Krok 3. Vysušte kočárek Graco otřením suchými papírovými ručníky, než vrátíte do kočárku všechna sedadla a příslušenství.

Jaké jsou tipy pro čištění dětských kočárků Baby Trend?

Budete chtít mít jistotu, že všechny textilní povrchy budou na místě ošetřeny teplou mýdlovou vodou, než je budete ručně prát odděleně od věcí, jako jsou plastové části jejich rámů autosedaček. Tyto látky na kočárcích zcela vysušte na vzduchu, aby se zabránilo vzniku vodních skvrn a plísní.

Jak čistíte vaničku s kočárkem?

Vana kočárku je obvykle vyrobena z plastu a lze ji setřít vlhkým hadříkem nebo papírovými utěrkami, aby zůstaly zbytky nečistot. Před vrácením jakýchkoli sedadel a příslušenství do kočárku osušte své kočárky Graco jejich setřením suchými papírovými ručníky.

Jaké jsou tipy pro čištění dětských kočárků Baby Trend?

Tento proces se bude lišit v závislosti na typu, který máte, ale všechny rámy autosedaček by měly být odstraněny z rámu, aby do nich nekapala voda nebo aby vůbec nenamokly.

Poté se ošetří na místě teplou mýdlovou vodou, důkladně opláchnou studenou vodou, vysuší venku (nikdy nepoužívejte vnitřní povrch!) A nakonec se znovu oblečou, když úplně vyschnou.

Měli byste také odstranit veškeré čalounění a setřít jej hadříkem. V tomto procesu můžete také použít jemné mýdlo, ale nezapomeňte ho poté opláchnout!

Pokud máte jedno z těch, na kterých jsou kolečka, odstraňte z této oblasti také veškerou látku, protože jinak do nich bude kapat voda nebo se shromažďovat, pokud vůbec zvlhnou.

Rám se poté otře teplou mýdlovou vodou, poté se důkladně opláchne studenou vodou a nechá se venku uschnout (nikdy ne uvnitř!). Posledním krokem je opětovné oblečení po úplném vyschnutí.

Konečně pro špinavé pneumatiky na kole: nečistoty setřete otřením starým zubním kartáčkem.

Jak čistíte letní kočárek?

Vím, jak je důležité udržovat váš kočárek čistý a svěží. Najít si na to čas může být obtížné, ale existuje několik způsobů, jak to bez problémů zvládnout. Při zvažování, jak nejlépe vyčistit kočárek, máte dvě možnosti:

Můžete rozebrat všechny části látky (sedák, držadla/kolečka) a vyprat je ve studené vodě v jemném cyklu s použitím jemného mýdla nebo jiného vhodného pracího prostředku; NEBO Můžete použít jen hadřík a mýdlovou vodu. Níže jsou uvedeny kroky!

Prvním krokem je odstranění veškerých nečistot z kol jejich přejetím po starém zubním kartáčku namočeném v teplé mýdlové vodě a jeho otáčením tam a zpět mezi paprsky kola.

Otřete rám vlhkým hadříkem, abyste odstranili veškerý prach nebo nečistoty, které se na něm mohly při skladování nashromáždit.

Pomocí čistého, mokrého hadru a jemného mýdla setřete odolné skvrny, jako je ovocná šťáva z dětského občerstvení, špinavé ruce atd. Po použití dobře opláchněte studenou vodou!

Jak odstraníte rez z kočárku?

K odstranění rzi budete muset použít leštidlo na kov nebo abrazivní čisticí podložku. Nejlepších výsledků dosáhnete, když povrch před použitím očistíte trochou vody.

Naneste zvolený čisticí prostředek a setřete! Čím více tlaku použijete, tím lépe (ale dávejte pozor, abyste příliš netlačili). Vyvarujte se dlouhodobého přitlačování na zakřivené povrchy, protože jsou slabší a mohou příliš prasknout. Po použití dobře opláchněte studenou vodou!

Jak dezinfikujete kočárek?

Zkontrolujte, zda váš kočárek nemá odnímatelnou sedací podložku. Jednoduše můžete sedačku vyjmout z rámu, vysát nebo setřít nečistoty a nečistoty ze spodní strany látky a na jakékoli skvrny použít dezinfekční ubrousky.

Pokud to nemůžete udělat (nebo odstranit popruhy), možná budete chtít zvážit, jak budete kočárek zakrývat, když se používá.