Baby Shower Book Card Co napsat? Průvodce

Baby Shower Book Card Co napsat? To je otázka, která se často objevuje u lidí, kteří chtějí poslat knihu o miminku jako dárek.

Existuje mnoho různých způsobů, jak na to jít, ale v tomto příspěvku na blogu nastíníme několik tipů a nápadů, které vám snad tento proces usnadní.

Kniha pro miminko

Karta s knihou je skvělý způsob, jak ukázat své uznání pro nové dítě. Tyto karty najdete ve většině knihkupectví nebo online.

Uvnitř karty napíšete osobní vzkaz rodičům a novorozenci. Nejlepší na knižní kartě je, že se stane památkou pro rodiče a dítě.

Zde je několik nápadů, co můžete napsat na kartu knihy:

„Vítej na světě, maličká! Jsme tak rádi, že tě poznáváme!“

„Jsme za vás tak šťastní a přejeme vám vše nejlepší na této nové cestě.“

„Kéž je to jen začátek celoživotní lásky ke čtení!“

„Přeji vám hodně lásky, štěstí a zdraví pro vaši novou rodinu“

„Gratuluji k tomuto krásnému novému přírůstku do vaší rodiny“

Možnosti jsou nekonečné. Napište od srdce a dejte rodičům vědět, jak se na ně těšíte. Karta s knihou je skvělý způsob, jak poblahopřát a projevit svou podporu v této výjimečné době.

Co píšete do knihy Friends Baby Shower?

Když navštívíte miminko, je zvykem přinést dárek pro novorozence. Ale co píšete do dětské knížky? Zde je několik nápadů:

-Vítej ve světě! Jsme moc rádi, že jsi tady

-Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat, jak rosteš a učíš se

-Přeji vám vše nejlepší na této nové cestě

– Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Jsme za tebe moc rádi

Ať už se rozhodnete vyjádřit jakékoli pocity, ujistěte se, že jsou upřímné a od srdce. Koneckonců, je to speciální kniha, kterou si rodiče budou vážit po mnoho let.

Co je kojenecká sprcha Bring A Book?

A přinést knihu miminko je zábavný způsob, jak oslavit nově příchozí a zároveň dát rodičům-k-být užitečný dárek. Namísto přinášení tradičních dárků, jako je oblečení nebo plenky, jsou hosté vyzýváni, aby přinesli nové nebo použité dětské knihy.

Může to být skvělý způsob, jak začít budovat rodinnou knihovnu a pomoci dětem nadchnout čtení. Navíc je pro malé děti vždy příjemné, když přijdou na svět, když mají něco nového ke čtení.

Pokud hledáte neobvyklý nápad na miminko, zvažte pořádání novorozeneckého miminka. Určitě to bude hit mezi přáteli a rodinou. A kdo ví? Možná při tom inspirujete i některé budoucí čtenáře.

Jak vyslovíte knihu pro miminko?

Vaše pozvánka na miminko by měla začínat jménem nastávající maminky a vašimi hostitelskými jmény. Je také dobré zahrnout jejich kontaktní údaje, jako jsou telefonní čísla nebo e-mailové adresy, spolu s vašimi, aby je hosté mohli snadno kontaktovat, pokud budou mít dotazy ohledně trasy nebo jiných podrobností.

Pokud posíláte tištěné pozvánky poštou, bylo by hezké uvést datum a adresu RSVP, abyste předem věděli, kolik lidí přijde.

Tyto informace můžete také uvést na svůj web, pokud jej také používáte. Následující odstavec by měl poskytnout některé základní podrobnosti o tom, kdy/kde se vše odehraje (umístění data a času). Pokuste se zde však nebýt příliš konkrétní.

Uvádějte pouze informace, které jsou pro hosty nezbytné, aby je nečekali žádná překvapení, když přijde čas na velký den. Poslední věc, kterou chcete, je, aby se někdo objevil pozdě, protože si neuvědomil, že od poledne do tří hodin odpoledne je den otevřených dveří nebo něco podobného.

A konečně, pro hosty bude užitečné, když někdy před večírkem zahrnete seznam položek do svého registru, aby každý věděl, jaký typ dárků se očekává (a neočekává).

Nemusí to být příliš podrobné – stačí jim poskytnout dostatek informací o každé položce, aniž byste to přeháněli tím, že půjdete do specifik, jako jsou cenové rozpětí a dostupné velikosti. Například: „Zaregistrovali jsme se u Target pro dětské oblečení; prosím podívejte se na náš registr online“.

Uvádíte jméno táty na kartičku pro miminko?

Zakoupili jste si kartu a píšete blahopřání, ale jedna věc je pro vás stále záhadou. Zahrnuješ do zprávy tátu? Zda, nebo ne, záleží na tom, jaký má s partnerem vztah.

Pokud jsou manželé, pak zjevně uveďte obě jejich jména na kartu. Jestli je to partner nebo nevlastní otec, je to na vás.

Na to neexistuje žádné tvrdé a rychlé pravidlo, ale pokud chcete uvést jeho jméno, ale nejste si jisti, jak to vyjádřit, stačí napsat něco jako „Lauře a Jackovi/Jamesovi (nebo jak se jmenuje)“ nebo „to nových rodičů.

Pokud si nejste jisti, může být pěkným gestem zeptat se nastávající matky, co by preferovala. Koneckonců je to její den a měla by si užít každý jeho okamžik. Takže ať děláte cokoli, ujistěte se, že táta ví, jak moc pro vás a nové miminko znamená.