6 kroků, jak snadno odstranit postroj Bugaboo Bee

Nejsem si jistý tebou, ale nesnáším, když je můj úvazek zamotaný. Jak se tak zauzlili? Bugaboo Bee Harness je o něco těžší sejmout než ostatní postroje Bugaboo jednoduše proto, že je třeba odepnout dva popruhy, aby se celá sundala. Tento blogový příspěvek vás naučí, jak snadno odstranit postroj Bugaboo Bee!

Kroky k odstranění postroje Bugaboo Bee

Krok 1. Položte svůj postroj Bugaboo Bee na rovný povrch. Ujistěte se, že popruhy nejsou překroucené a že jeden konec každého popruhu visí dolů z okraje stolu nebo pultu.

Bugaboo Bee Harness je o něco těžší sejmout než ostatní postroje Bugaboo jednoduše proto, že je třeba odepnout dva popruhy, aby se celá sundala. Tento blogový příspěvek vás naučí, jak snadno odstranit postroj Bugaboo Bee!

Krok 2. Vezměte oba konce ramenního popruhu na jedné straně, zvedněte je přes zadní tyč a poté je protáhněte, dokud jejich volné konce nebudou viset pod místem, kde se původně smyčily (poblíž zadní tyče).

Krok 3. Vezměte druhý konec ramenního popruhu na stejné straně a na tom konci proveďte totéž. Jaký je to pocit být volný? Postroj je nyní na obou stranách volný.

Krok 4. Dále vezměte jeden ramenní popruh z každé strany (v jejich nejbližších bodech, kde se setkávají) a přetáhněte je přes zadní tyč tak, aby se houpaly dolů, kde se původně smyčily poblíž zadní tyče.

Nyní uchopte volné konce těchto ramenních popruhů visící dolů a poté je zatáhněte směrem k sobě, dokud se jejich opačné konce nebudou téměř scházet vepředu na úrovni hrudníku vašeho dítěte – ale ne příliš blízko, aby způsobily ochabnutí nebo riziko pro děti, které sedí správně vedle sebe! Zatáhněte je dostatečně pevně, abyste je přitiskli.

Krok 5. Nyní uchopte zadní tyč postroje a stáhněte ji z ramen a hrudníku vašeho dítěte, ale ještě ne úplně ven z jeho paží – jen tak nízko, abyste mohli zachytit, kde se smyčily poblíž vpředu (blízko úrovně pupíku vašeho dítěte). Popruhy budou nyní na každé straně volné, protože jsme provlékli trochu, abychom uvolnili ty smyčky!

Krok 6. Dále vezměte obě ruce a pevně zatáhněte v opačných směrech, dokud se jeden popruh nerozpadne, poté proveďte totéž s druhým. Váš postroj kočárku Bugaboo Bee byl navždy odstraněn!

Jak sundáte kola z osla Bugaboo?

Krok 1. Z Bugaboo Donkey můžete sundat kola tak, že uvolníte oba zámky předních kol a poté vyklopíte zámek zadních kol, aby se uvolnil. Pokud vaše ložiska při otáčení vydávají hluk, znamená to, že jsou příliš volná – zkuste je jemně utáhnout, dokud z kol vašeho kočárku nebude vycházet žádný hluk.

Krok 2. Dále vyjměte jeden plastový krycí šroub na každé straně šroubovákem s křížovou hlavou (součást dodávky), než po vyjmutí osu zcela vysunete otvorem ve spodní části. Dalším krokem bude vrácení těchto šroubů zpět na místo!

Krok 3. Bezpečně utáhněte každou ložiskovou misku pomocí imbusového klíče (je součástí dodávky), abyste se ujistili, že jsou pevně na rukou, než si vezmete Bugaboo Bee a odnesete ji. Ložiskové misky by měly mít trochu vůle, ale ne tolik, aby se kolo kolísalo nebo neotáčelo správně.

Krok 4. Překlopte zámek předního kola jednoduchým otočením dolů, aby byla kola bezpečně držena na místě při přepravě kočárku

Krok 5. Zajistěte každou nápravu pomocí imbusového klíče (je součástí dodávky), než spustíte na zadní konec, dokud zámky nezapadnou na místo – zabráníte tak jejich uvolnění během používání! Jejich bezpečnost můžete zkontrolovat zkoumáním toho, jak pevně jsou obě nápravy uchyceny.

Jak poznám, zda je můj hardware dostatečně zabezpečený?

Jejich bezpečnost můžete zkontrolovat zkoumáním toho, jak pevně jsou obě nápravy uchyceny. Díky tomu se během používání neuvolní!

Jak těsné mohou být zámky, a přesto se nesundají?

Uzamykací mechanismus by měl být utažen pouze do té míry, že v ose nevidíte žádný pohyb, ale nemusí jít tak daleko, že při vytahování matice každého konce je na obou stranách velký tlak. Překlopit přední kolo se zablokuje: opět to zabrání kolísání kol při přepravě.

Jak rozeberete Bugaboo Bee kočárek?

Nejběžnějším způsobem demontáže Bugaboo Bee je použití návodu k použití. Chcete -li začít, zatáhněte za páku předního kola na jedné straně a poté ji roztočte, abyste od sebe uvolnili některé části. K tomuto kroku lze také použít nástroj jako kleště nebo ráčnové popruhy.

Potom jemně zvedněte zadní stupačky – měly by se uvolnit snadno, protože pružiny je drží na místě v jejich závěsech. Další kroky zahrnují oddělení kusů látky, které budou vyžadovat dvě ruce (jedna ruka na kus).

Budete muset použít prsty i zatáhnout oběma rukama, abyste při rozepínání všech těch háčků omylem neutrhli žádné švy!