5 nejlepších způsobů, jak složit kočárek Uppababy

Skládání kočárku UPPAbaby může být náročným úkolem pro každého nového rodiče. Existuje tolik různých způsobů, jak složit kočárek, jak poznáte, který je nejlepší? Jsme tu, abychom vám pomohli! V tomto blogovém příspěvku probereme způsoby, jak složit kočárek UPPAbaby v pěti jednoduchých krocích.

Kroky k složení kočárku UPPAbaby

Krok 1. Vyhledejte spouštěcí tlačítko na kočárku UPPAbaby. To se obvykle nachází vedle nebo pod držadlem vašeho kočárku UPPAABY.

Krok 2. Stiskněte uvolňovací páčku a pevně stiskněte toto tlačítko, dokud nezapadne na místo. Pokud se ozve cvaknutí, budete vědět, že jste to udělali správně.

Otočte rukojeť vašeho kočárku UPPAbaby a otočte jej z rukojeti. Tím se uvolní, jak v současné době držíte kočárek UPPAABY pro kočárek, abyste jej nyní mohli složit jedním plynulým pohybem a poté umístit do přepravního pouzdra.

Krok 3. Jednoduše zvedněte rukojeť vašeho kočárku UPPAbaby a poté jej zatáhněte zpět, abyste se setkali s místem, kde se držíte. Budete vědět, že jste to udělali správně, pokud zazní druhý klik, který ukáže, jak pevný je váš kočárek UPPAABY pro kočárek nyní složen jedním plynulým pohybem.

Otočte spouštěcí tlačítko tak, aby směřovalo dolů, a poté kočárek UPPAbaby složte a zatlačte oběma rukama směrem k zemi.

Krok 4. Uchopte rukojeť vašeho kočárku UPPAbaby, zatlačte na jeho spouštěcí tlačítko, abyste mohli uvolnit, jak pevně sešroubované, jedním pohybem tekutiny, než jej umístíte do přenosného pouzdra.

Jak otevřete kočárek G-luxe?

Tento kočárek je navržen tak, aby se otevíral jednou rukou. Jednoduše zatáhněte za uvolňovací páčku na obou stranách držadla při zvedání a od těla, pak oběma rukama zatlačte nebo zatlačte na panel poblíž každého kola, dokud nezapadne na místo. Odemknout můžete také zatlačením dovnitř směrem k sobě na stejném místě, dokud zámek nezapadne na místo.

Jak zamknete deštník?

Většina kočárků s deštníkem má uzamykací mechanismus, který jednoduše musíte otočit z odemčené polohy do zamčené. Obvykle je to na jedné ze dvou stran, v závislosti na tom, jak je složen pro skladování nebo přepravu. Když jsou kola otevřená a připravená k použití, zajistěte je otáčením dovnitř prsty směrem k sobě, dokud nebudou v uzamčené poloze.

Druhým typem uzamykacího mechanismu je bezpečnostní zámek, který musíte zatlačit dovnitř směrem k tělu, dokud nezapadne na místo. To bude obvykle také na jedné straně – bez ohledu na to, jak budete při jejich používání otáčet kola dovnitř (obvykle by to byla jiná strana, než kde jsou otočné zámky).

Před přepravou kočárku se ujistěte, že jsou oba tyto mechanismy zajištěny. Chcete -li je odemknout, sklopit a uložit nebo přesunout, proveďte opačné kroky: otáčením kol směrem ven, dokud nezapadnou na místo, poté zatlačte na bezpečnostní zámek.

Jak otevřete kočárek Mickey Mouse?

Otevřete úložný prostor pro své věci uvolněním popruhu, poté rozepnutím a otočením obou paží zpět. Jakmile jsou na obou stranách sedací jednotky na svém místě, uvolněte jejich zámky a poté otevřete dveře na každé paži. To by mělo odhalit síťový koš nebo kapsu pod, do které můžete vklouznout rukama a zvednout sedadlo.

Jaký je dobrý způsob, jak složit kočárek UPPAbaby?

UPPAbaby nabízí mnoho způsobů, jak můžete jejich kočárky složit, podle toho, jaký model máte a kolik máte času.

Chcete-li například rychle uložit nebo přemístit kočárek, jednoduše umístěte sklopná řídítka do vzpřímené polohy a poté jednou rukou zatlačte dolů na sedadlo a druhou rukou vytáhněte nahoru na obou stranách to. To způsobí cvaknutí, protože všechny tři kusy zapadnou na místo.

Jak složíte deštník Baby R Us?

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že je hrudní spona bezpečně upevněna na obou stranách. Budete to chtít, protože je složité to udělat, když je složené a zavřené (a navíc ho budete muset umět otevřít zpět).

Krok 2. Dále rozložte vrchlík a vysuňte jej. Poté vytáhněte obě zadní kola, abyste je co nejvíce prodloužili.

Krok 3. Otočte kočárek, abyste viděli, jak se bude skládat (to je dobrý nápad, pokud nevíte, jak složit deštník)

Krok 4. Podívejte se na kovové tyče vzadu. Budete se muset ujistit, že jsou zkroucené na svém místě, a poté zatlačit na bezpečnostní zámek

Krok 5. Sklopte jednu stranu kočárku zatlačením dolů, dokud nezapadne na místo kliknutím (takto poznáte, zda jsou obě strany správně složeny)

Krok 6. Tento postup opakujte na opačné straně. Umístěte jej na menší plochu zatažením za obě držadla a opětovným zatlačením dolů.

Jak otevřete deštník?

Kočárek se automaticky otevře. Jakmile stisknete červené tlačítko na držadle, odemkne se a poté kliknete, až budete připraveni k otevření. Před pokusem o složení nebo rozložení kočárku s deštníkem z bezpečnostních důvodů musí být obě strany bezpečně zajištěny.