3 nejlepší způsoby, jak uspat dítě v kočárku

Nejlepší způsob, jak uspat dítě v kočárku, je použít těchto pět tipů. To jsou jen některé z nejpopulárnějších způsobů, jakými rodiče dosáhli úspěchu u svých dětí. Pokud máte potíže s usínáním dítěte, vyzkoušejte jednu nebo více z těchto metod a uvidíte, jak to jde!

Způsoby, jak přimět dítě spát v koši

Nejprve byste se měli ujistit, že je kočárek na bezpečném místě. Udržujte jej mimo okna nebo cokoli jiného, ​​kde by vaše dítě mohlo spadnout a zranit se. Budete také chtít dát nějaké polstrování na jakékoli ostré rohy, aby nedošlo k žádnému potenciálnímu zranění.

Pokud máte domácí mazlíčky, jako jsou kočky nebo psi, držte je také mimo dosah, protože se mohou pokusit zaútočit na dítě, což také povede ke zranění! Nakonec si dejte pozor na to, kolik povlečení nebo přikrývek je kolem dítěte. Příliš mnoho je může udusit, když je jejich obličej zabořený do spánku, takže omezte množství materiálu kolem jeho hlavy, ale ujistěte se, že je stále dostatečně pokrytý teplem během chladnějších nocí.

Za druhé, vždy zkontrolujte, zda není pro dítě něco příliš horkého nebo studeného. Zajistěte, aby jejich pokoj měl teplotu, která jim vyhovuje, a neměly žádné speciální položky, které vyžadují konkrétní teploty. Jedním z běžných problémů je přikládání ohřívacích podložek dětem, které mohou při nesprávném používání způsobit více škody než užitku.

Za třetí, to, jak umístíte své dítě do kočárku, je nejdůležitější. Například je položte na záda, když spí, protože je méně pravděpodobné, že by se tímto způsobem zadusily nebo položily tváří napřed do lůžkovin, aniž by dýchaly vzduch. To také znamená, že nemají kolem hlavy také polštáře, protože existuje riziko, že je udusí, když spí, bez ohledu na to, kolik přikrývek je obklopíte!

Kdy by mělo dítě začít spát v kočárku?

Dítě může spát v kočárku od narození, ale doporučuje se, abyste ho začali ukládat do postýlky ve věku kolem dvou nebo tří měsíců. Tak si tam zvyknou spát a nevytvářejí si žádné zlozvyky, jako například nechtějí být odloženi, jakmile jsou příliš velcí na basinet!

Dostat své dítě do vlastního pokoje je tak vzrušující krok pro rodiče i kojence. Usnout dítě, i když … může být někdy obtížné. Tato příručka vám poskytne tipy, jak tento přechod nejlépe provést.

Jak přimím šestiměsíční dítě spát v jeho kočárku?

Když je vašemu dítěti šest měsíců nebo více, pravděpodobně je čas ho převést z kočárku do jeho vlastního pokoje.

Zvyknutí dítěte spát v postýlce včas vám usnadní spánek, když bude větší a hůře se ovládá! Začněte s výměnou kolem dvou nebo tří měsíců, aby si mohl zvyknout na to, že bude vzhůru, i když tam s ním ještě nejste.

Získat dítě, které dobře spí, nebylo nikdy důležitější než dnes-zejména proto, že noví rodiče stojí před konkurenčními prioritami, jako jsou pracovní a rodinné povinnosti, a společně tráví kvalitní čas jeden na jednoho. Někdy se to může zdát nemožné, ale nevzdávejte se naděje jen proto, že dnešní večer byl trochu drsný.

I když se některé z následujících tipů mohou zdát jako zdravý rozum, mohou znamenat velký rozdíl v tom, aby váš malý prospal celou noc, a nejen to, ale kdekoli jinde byste je mohli potřebovat také ke spánku.

Pokud jde o to, aby si dítě zvyklo spát samo, měli by si rodiče uvědomit pět věcí:

Zavinutí, bílý šum a důsledný plán spánku.

Zavinutí je pravděpodobně to, o čem většina rodičů nejprve přemýšlí, když mluví o způsobech pro děti, které v noci pláčou nebo se neusadí dostatečně dlouho déle než hodinu tady a tam. Pokud je dítě řádně zavinuto, bude se cítit bezpečně a bezpečně, což mu může pomoci dostatečně relaxovat, aby se v noci dostatečně vyspalo.

Ujistěte se, že v blízkosti vašeho dítěte nemáte žádné přikrývky nebo volné povlečení, protože by to mohlo představovat bezpečnostní riziko a také vám zabránit dostat jejich paže do správné polohy pro optimální přínos této techniky.

Pokud se vaše dítě začne v noci často probouzet, zkuste ho pevně zabalit a pak pomalu snižte, jak pevně se zavinujete, dokud nezačne znovu spát, aniž by tady a tam více než deset minut plakalo.

Bílý šum funguje nejlépe, když je kombinován s jinou metodou, jako je zavinování, takže když se stroj s bílým šumem vypne, jako by bylo dítě stále zabaleno.

Fakta o umožnění spánku vašeho dítěte v kočárku

Americká pediatrická akademie navrhuje, když jsou dva měsíce staří a mohou se převrátit sami, nebo alespoň jeden měsíc na preemie, protože nedovolit jim spát naplocho znamená, že by to mohlo ovlivnit jejich dýchání (sheesh).

Je důležité, aby vaše malé balíčky první týdny neutrácely samy v izolované místnosti, zatímco vám chybí čas se s nimi spojit, stejně jako si sami dopřát tolik potřebný odpočinek, takže zkuste položit kolem zdi poloviční stěny, dokud nebudou jste starší, ale ujistěte se, že v blízkosti není žádné volné povlečení jako další přikrývky!