3 metody, jak sbalit kočárek Quinny Zapp XTRA 2

Máte kočárek Quinny Zapp XTRA 2? Pokud ano, jak jej sbalíte pro úložiště? Toto je důležitý krok při skladování kočárku. Existují dva oblíbené způsoby, jak toho dosáhnout: metoda „vysunutí“ a metoda „zasunutí“. V tomto blogovém příspěvku vás naučíme, jak sbalit kočárek Quinny Zapp XTRA 2 oběma způsoby!

Kroky ke sbalení kočárku Quinny Zapp XTRA 2

První metoda: Metoda „výsuvu“

Vytáhněte levou stranu rukojeti kočárku nahoru a přidržte ji na místě. Tím se uvolní západka na pravé straně, čímž můžete svůj kočárek Quinny Zapp XTRA sbalit. Zatlačením na tento konec jej složíte zpět do sebe.

Držte rukojeť pevně a zatlačte na ni, abyste se ujistili, že je váš kočárek nyní složený. V této poloze budete muset chvíli vydržet, dokud jedna ze západek nezapadne na místo a nezablokuje kočárek Quinny Zapp XTRA ve složeném stavu.

Metoda dvě: Metoda „zasunutí“

Zatlačte obě držadla směrem k zadním kolům vašeho Quinny Zapp Xtra stejnou silou. To by mělo odemknout dva závěsy na obou stranách rámu, které můžete sklopit dolů na sebe. Držte je na svém novém místě a zvedejte je za přední konec kočárku Quinny Zapp XTRA tak, aby se sám složil a zavřel podobně jako deštník.

Nyní je čas dostat kočárek Quinny Zapp XTRA do auta nebo obchodu. Pokud jste ve stísněném prostoru a potřebujete jej otočit na bok pro lepší skladování, zatlačte dolů stejnou silou na držadla, která vyčnívají z obou konců Quinny Zapp Xtra, aby se spojila dohromady jako jedna. Pokud máte pocit, že se chystáte znovu složit, ujistěte se, že jsou obě západky zajištěny, než na ně budete tlačit!

Metoda třetí: Metoda „skládání“

U tohoto posledního způsobu začněte tím, že se na jednom konci nadzvednete a pustíte, aby se kočárek sám zhroutil. Uslyšíte cvaknutí a ucítíte, jak se spojí v jeden celek, stejně jako by se zhroutil deštník!

Dále proveďte totéž s druhým koncem, abyste dokončili kolaps. Tomu se říká „skládání“ nebo „zazipování“ vašeho kočárku Quinny Zapp XTRA pro uskladnění. “

Jaké jsou výhody používání Quinny Zapp XTRA?

Quinny inovovala svou cestu do světa kočárků přátelských k cestování s Quinny Zapp XTRA.

Používání Quinny Zapp XTRA má mnoho výhod a mezi ně patří, jak je lehký pro snadnou přepravu pěšky nebo v autě, jak kompaktní může být vyroben sklopením do snadno skladovatelné velikosti, jak velký úložný prostor máte získejte při skladování tohoto dítěte mimo domov (sedadlo má spoustu místa pro děti, které váží až 22 liber), a o kolik je život snazší, protože všechny tyto funkce se spojují bez problémů!

Jak čistíte kapotu Quinny Buzz?

Kapuci Quinny Buzz lze sundat a hodit do pračky s oblečením. Je to voděodolná tkanina, takže nenasákne veškerou vodu, jako to dělají některé jiné látkové materiály, když jsou vloženy do pračky!

Jak sundáte kryt Quinny Zapp?

Potah Quinny Zapp lze snadno sejmout a lze jej podle potřeby hodit do pračky.

Jak si Quinny Buzz poradí se špínou?

Tento kočárek má mimořádně velký úložný košík, který snadno obsahuje potraviny, kabelku nebo tašku na plenky a cokoli dalšího, co byste si mohli chtít vzít s sebou! Je vybaven voděodolnou tkaninou pro snadné čištění poté, co se zašpiní (to také znamená, že děti nebudou nasávat veškerou vlhkost, jako by to mohly dělat jiné látkové materiály).

Když se nepoužívá, Quinny Buzz se sklopí do snadno skladovatelné velikosti, jak velký úložný prostor získáte, když uložíte toto dítě mimo domov (sedadlo má spoustu místa pro děti, které váží až 22 liber), o kolik jednodušší Je to tlačit na drsnějším terénu, jak může být tento kočárek použit jako cestovní systém ve spojení s adaptéry do autosedačky Quinny’s KeyFit nebo Mico Nxt.

Jaký je rozdíl mezi Quinny Zapp Xtra a Xtra 2?

Quinny Zapp XTRA je základní verze a levnější z těchto dvou. Stále má vše, co potřebujete od kočárku-nezávislé odpružení, vysoce kvalitní kola, která lze snadno nasadit na pogumované pneumatiky pro lepší trakci ve všech typech terénu, jak vaše ruka může ovládat rychle nebo pomalu, jak chcete (jednou opět s tím, jak velký tlak vyvíjíte).

K dispozici je také výsuvná sluneční stříška, takže dostat se na sluneční světlo nemusí být špatné, když žádné není.

Quinny Zapp Xtra přijde na 350 dolarů, zatímco tato nová edice Xtra jde až na 40 dolarů, ale přináší několik skvělých vylepšení, která stojí za zvážení, jako je lehkost a kompaktnost a jak obsahuje vestavěný úložný prostor pro vaše náležitosti.

Zatímco Quinny Zapp XTRA přichází s výsuvnou sluneční stříškou, jak sbalit Quinny Zapp Xtra má integrovanou pláštěnku, kterou lze snadno nasadit a sundat, a také nižší polohu sedadla, takže se můžete dostat dolů na úroveň očí ty, když jsou v kočárku nebo je bezpečně drží při procházce po obchodním centru.

Nová skládací velikost je také skvělá, pokud chcete něco přenosnějšího, než jaké většina standardních dětských kočárků může být-budete ji moci vložit do kufru auta nebo ji dokonce uložit pod něco jiného ve vašem domě aniž byste obětovali příliš mnoho prostoru!