3 Jednoduchý průvodce krok za krokem: Jak složit vůz Evenflo

Společnost Evenflo je jedním z lídrů v oblasti autosedaček, kočárků a dalších dětských produktů. Společnost existuje již mnoho let a není divu, že mají na výběr ze široké škály vozů. Jedním z těchto vozů je vůz Evenflo s úložným prostorem pod sedadlem. Tento článek vám ukáže, jak krok za krokem složit vůz Evenflo!

Krok první: Sáhněte nahoru a zatáhněte dolů za každou červenou záložku umístěnou na obou stranách kola u základny, poté ji uvolněte zpět do polohy – jako byste otevírali knihu.

Tím se odemknou dva závěsy, které drží vaše kola na místě, což umožňuje jejich skládání přes sebe pro uložení. Měli byste slyšet něco cvaknout, což znamená, že byli odemčeni ze své původní polohy.

Krok dva: Na obou stranách vozu uprostřed je další uvolnění, které odemkne dva závěsy na jedné polovině vozu (dole) a zajistí jej na místě, takže se z těchto stran můžete složit. Zatáhněte za toto uvolnění a postavte je tak, aby byly nyní vodorovně se zadními koly.

Krok třetí: Přeložte vůz na polovinu podélně tak, že jej zvednete z jednoho konce na druhý a složíte přes sebe – jako byste zavírali knihu. Krok čtvrtý: Se stále odemčeným spodním závěsem sklopte každou stranu vozu směrem nahoru (do tvaru „L“), dokud tyto závěsy nezacvaknou zpět na místo a opět se nezamknou.

Chcete -li znovu otevřít, jednoduše zatáhněte za obě červené západky na obou rozvorech, odemkněte je a poté zatlačte směrem od sebe, jako byste otevřeli knihu, dokud znovu bezpečně nezaklapnou.

Jak rozeberete kočárek Evenflo?

Kočárek Evenflo je pohodlný a levný způsob, jak se s malým pohybovat.

Pokud hledáte, jak rozebrat kočárek Evenflo, existují čtyři kroky. Prvním krokem je prozkoumání rámu kočárku. Všimnete si, že má dva kovové závěsy na každé straně rámu, kde se připevňují kola.

Tyto závěsy lze odšroubovat pomocí nastavitelného klíče nebo ručně, pokud nejsou příliš těsné. Jakmile jsou tyto šrouby odstraněny, poté jemně zatáhněte nahoru na opačných stranách (v tomto případě levý závěs), dokud nevycvakne ze své polohy, jak je znázorněno níže:

Krok dva: Dále sklopte obě opěradla.

Krok třetí: Uchopte kovový rám sedadla a jemně jej vytáhněte nahoru, abyste jej mohli vyjmout z pantů. Celý kočárek bude nyní z jednoho kusu, aniž by zůstaly připevněny kousky. Nyní to můžete rozložit na menší části pro skladování nebo přepravu.

Chcete -li to dát dohromady, postupujte podle stejných kroků, ale zpět! Nejprve přejděte zpět na opěradlo v horní části spodní části a poté přejděte na krok tři, jak je znázorněno níže:

Nakonec našroubujte dva závěsy zpět na místo pomocí nastavitelného klíče (nebo rukou). Jakmile jsou obě strany hotové, vyzkoušejte svůj nový vůz Evenflo sklopením všech čtyř sedadel a jeho zatlačením jako nákupní vozík nebo nákupní vozík! Je to tak jednoduché.

Jak složit kočárek Evenflo Sibby

Krok první: Rozepněte potah sedadla a vyjměte opěrku hlavy z kapsy.

Krok dva: Demontujte řídítka povolením dvou šestihranných šroubů na každé straně. Umístěte odstraněná řídítka na jednu stranu pro pozdější použití. Uvolněte nastavitelný popruh na spodní části rámu kočárku a omotejte spodní křížovou výztuhu pod ním někde mezi tím, kde jste začínali a končili, aby se při pevném zatažení znovu neuvolnil.

V této smyčce je k dispozici černá zátka, kterou lze posunout nahoru nebo dolů a která v případě potřeby funguje jako účinná spona – viz foto.

Krok třetí: Pohybujte rukou podél zadního panelu, dokud nenajdete další západku, ke které jsou připevněny tři kusy suchého zipu (viz foto).

Krok čtvrtý: Otevřete západku a zatlačením nahoru na spodní křížovou výztuhu uvolněte.

Nyní jste úspěšně složili svůj vůz Evenflo! Nyní jej můžete uložit do sáčku nebo dát dohromady pro další použití.

Krok pět: Chcete-li znovu sestavit, začněte se zadním panelem jako první částí, která se dostane na místo, takže když jej zavíráte, horní část rámu je překrývající se spodní část rámu asi o palec (viz fotografie níže) a nezapomeňte posunout černou zátku/přezku proti popruhu na základně rámu kočárku.

Omotejte řídítka kolem těla kočárku těsně nad horní křížovou výztuhou, dokud se oba konce nesetkají, poté utáhněte šrouby počínaje zevnitř ven – viz foto níže

Krok šestý: Nyní můžete kočárek používat jako obvykle.

Chcete -li složit – jednoduše zatáhněte za spodní křížovou výztuhu, uvolněte zadní panel a položte ji na zem (viz fotografie níže) – to je vše! Nyní bude v menší velikosti pro snadnější přenášení nebo skladování.