3 Jednoduché kutilství o tom, jak složit kočárek Joie Nitro

Tento článek vás naučí skládat kočárek Joie Nitro tak, aby byl připraven ke skladování nebo přepravě. Kočárek Joie Nitro je vybaven mnoha funkcemi, včetně systému odpružení všech kol a velkých kol navržených pro nejnáročnější terén. Obsahuje také mechanismus rychlého skládání jednou rukou a popruh pro přenášení, když potřebujete vzít své dítě ze sedačky.

Kroky, jak složit kočárek Joie Nitro

Krok první: Chcete -li kočárek složit, začněte stisknutím obou držadel dolů, aby se plně otevřel. Sedadlo bude směřovat k vám a všechna kola by měla být u vašich nohou.

Krok dva: Sáhněte jednou pod přední část rámu a zatáhněte za řídítka nahoru a otáčejte jím ve směru hodinových ručiček, dokud se zcela nesklopí k opěradlu sedadla.

Tento krok opakujte pro všechny další části, které stále visí, aby je bylo možné také zatáhnout do polohy vedle sebe ve složeném rámu. Je -li to nutné, použijte dvě ruce, pokud mezi kusy není dost místa, nebo je přitlačte k sobě z opačných směrů jako harmonický záhyb, dokud pevně nezapadnou na místo.

Krok třetí: Sáhněte pod sedadlo a zatáhněte za jeho opěradlo, otáčejte ve směru hodinových ručiček, dokud se zcela nesklopí k rámu. Tento krok opakujte pro všechny další části, které stále visí, aby je bylo možné také zatáhnout do polohy vedle sebe ve složeném rámu.

Jak nainstalovat řídítka Joie Stroller

Krok první: Najděte šestihranný šroub na jedné straně řídítek a povolte jej otáčením proti směru hodinových ručiček.

K tomuto kroku budete potřebovat šroubovák s křížovou hlavou.*

Krok dva: Po uvolnění podržte horní část tyče a zatáhněte za spodní část tyče. Na vteřinu nebo dvě bude mírný odpor, pak by to mělo vyjít snadno.

Krok třetí: Namontujte řídítka na kočárek zasunutím a utažením šestihranného šroubu (otáčejte ve směru hodinových ručiček). Dokončete instalační proces opakováním kroků jeden až tři na opačné straně.

Jaké jsou výhody vlastnictví další autosedačky?

Autosedačky mají mnoho výhod, včetně:

  • Méně stresu na zádech rodičů a pečovatelů, kteří se snaží dítě delší dobu držet.
  • Více místa na zadním sedadle, takže je snazší instalovat další položky, jako jsou potraviny nebo tašky.

Jaký je rozdíl mezi Joie Nitro a Nitro LX?

Jediným rozdílem mezi Nitro a Nitro LX je, že Nitro LX má více úložného prostoru.

Přístup k plášti do deště, který lze uložit do postranní kapsy, když jej nepoužíváte, takže jej nemusíte mít neustále u autosedačky.

Další kapsy na zadní straně kočárku pro uložení doplňků, jako je občerstvení, lahve s vodou nebo nabíječky telefonů.

Jak jsou kočárky Joie Nitro srovnatelné s jinými značkami?

Podpisový hliníkový rám Joie zajišťuje snadnou ovladatelnost v přeplněných prostorách a zároveň se cítí dostatečně robustní, aby vydržel každodenní použití, a to i od těžších batolat. To znamená, že nebudete mít potíže s tlačením po eskalátoru nebo kolem přeplněného nákupního centra

Kočárky Joie jsou trendy a stylové, ale jsou také funkční. Nitro nabízí všestrannost, že ho můžete používat s dětskou autosedačkou nebo jako samostatný cestovní systém od narození až nahoru! Obsahuje všechny potřebné funkce, které budete potřebovat při cestování do zahraničí, jako je zamykání předních kol a polstrovaná stříška

Rám je vyroben z hliníku, díky čemuž je Nitro extrémně lehký, ale dostatečně pevný, aby vydržel každodenní použití těžších batolat. To znamená, že i když váš malý ještě nemůže chodit, bude se v tomto kočárku cítit pohodlně, protože kvůli jeho hmotnosti nebude na krku žádné napětí.

Jak složit dvojitý běžecký kočárek Baby Trend

Krok první: Odemkněte přední otočné kolo Krok dva: Stiskněte jednu z bočních uvolňovacích páček na každé zadní nápravě. Páka se nachází v blízkosti každé nárazníkové lišty, těsně pod místem, kde se sedadlo závěsu setkává s rámem. Po uvolnění ucítíte a uslyšíte cvaknutí!

Krok třetí: Zatlačte pevně na obě kola, aby se mohla houpat úplně ven, dokud nezapadnou na místo (budete vědět, že tlačíte dostatečně silně, protože vaše paže bude rovná)

Krok čtvrtý: Uvolněte obě strany současně zatlačením prstů směrem ke středu a prudkým tahem nahoru přibližně 45 stupňů od těla, aby se blokovací mechanismy uvolnily.

Jak nainstalovat autosedačku Graco Safeseat do kočárku

Krok první: Najděte dvě štěrbiny v zadní části kočárku, kam můžete umístit popruhy autosedačky. Pro každý popruh by měl být otvor. Otvor bude s největší pravděpodobností na levé nebo pravé straně zad.

Krok dva: Protáhněte popruhy autosedačky těmito drážkami tak, aby byly navzájem v jedné linii

Krok třetí: Zatáhněte za oba, dokud neucítíte malý odpor, a poté zatáhněte znovu -dokud již nedojde k uvolnění.