1 minutový návod, jak složit skládací kočárek

Hledáte návod, jak složit skládací kočárek? Zajistili jsme pro vás! Tento příspěvek vám řekne vše, co potřebujete vědět o skládání skládacího kočárku. Od tipů a triků až po proces skládání, v tomto blogovém příspěvku to všechno probereme! Pokud tedy hledáte pomoc se skládacím kočárkem nebo se o nich chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení.

Postup při skládání skládacího kočárku

Krok první: Rozložte skládací kočárek. Může to chvíli trvat, protože pokud nevíte, co dělat, je proces velmi komplikovaný. Jakmile se rozloží, položte obě ruce na obě strany řídítek a vší silou od sebe odstrkujte (nebojte se, že si ublížíte). Pokud je to provedeno správně, mělo by to způsobit, že se kočárek během několika sekund zhroutí!

Krok dva: Sklopte každou část dovnitř. Abych byl upřímný, zatím si nejsem jistý, která část jde, protože jsem svůj skládací kočárek složil pouze jednou, takže tyto kroky jsou založeny pouze na paměti! Začneme tedy nejprve spodní stranou – každou druhou část dna přeložíme dovnitř.

Krok tři: Otočte to a opakujte s horní polovinou!

Krok čtvrtý: Zastrčte všechny další části, které se během tohoto procesu mohly rozvinout (například držák na pohár).

Jak opravit kolébavé kolečko kočárku

Pokud se vám kočárek kývá nebo jste si všimli, že se jedno z koleček netočí tak hladce, jak by mělo, zde je několik jednoduchých způsobů, jak to napravit!

Krok první: Demontujte kolo. Toho lze dosáhnout jednoduchým stlačením každé strany a tažením směrem ven na obou stranách najednou – to způsobí, že se celá sestava kola uvolní najednou. Možná budete chtít rukavice pro tuto část, protože existuje šance, že by se vám mohly poškrábat na ruce, pokud je nepoužíváte správně, což by docela bolelo.

Krok dva: Nastříkejte WD-40 (nebo jiné mazivo) do všech pohyblivých částí, například tam, kde se náprava setkává s kolem samotným, ale také podél každého jednoho palce kovové lišty.

Krok třetí: Přebytečné mazivo setřete suchým hadříkem, aby se nedostalo na ruce nebo obličej dítěte.

Krok čtvrtý: Nasaďte kolo zpět tak, že jej srovnáte a zatlačíte dolů, čímž vše ještě jednou pevně spojíte.

Problémy

Existuje mnoho důvodů, proč váš skládací kočárek nefunguje správně, ale opravit jeden z nich je poměrně snadné! Nejčastějším problémem, který vzniká při skládání deštníkového kočárku, je problém se sestavou přední pneumatiky, protože se tam něco zaseklo – to lze snadno vyřešit rozebráním každé části a odstraněním veškerých nečistot nebo nečistot pomocí WD -40 (nebo jiný podobný výrobek).

Jak složit rám kočárku Graco

Zvedněte obě řídítka, dokud nezapadnou na místo, abyste se ujistili, že je správně skládáte – jednou rukou zvedněte kočárek na každé straně a držte ho za jednu z rukojetí, aby bylo vše stabilní (můžete také použít nohu V případě potřeby)

Jakmile příslušně položíte ruce na obě strany této struktury, pevně stáhněte směrem k sobě, aby se všechny části spojily co nejdále dozadu, aniž byste museli provádět náhlé trhavé pohyby nebo příliš rychlé tahání – což by mohlo ulomit kola nebo poškodit jiné součásti .

Rozdíl mezi dvojitým kočárkem a kočárkem Jogger

Dvojitý kočárek: Tento typ dětského kočárku je nejlepší pro rodiče, kteří chtějí mít dvě děti blízké věku a/nebo potřebují dětský kočárek, který unese větší váhu. Standardní dětské kočárky často nejsou dostatečně těžké, aby zvládly dodatečné namáhání těžších dětí nebo více kojenců, což činí dvojité dětské kočárky jako tento ideální. Má také velká kola a závěsné systémy, což z nich činí skvělé venkovní možnosti!

Kočárek Jogger: Tento typ dětského kočárku je navržen s ohledem na běžce, protože umožňuje lidem tlačit dětský kočárek rychleji v těžším terénu, aniž by sami pociťovali nepohodlí. Tyto typy obvykle zahrnují větší gumové pneumatiky místo plastových, takže jsou schopné jít na jakýkoli povrch bez ohledu na travnatá pole, skalnaté stezky nebo měkčí povrchy.

Jak odstranit chichotací kola Cosatto

Častým problémem při chichotání Cosatta je, že pokud jej složíte příliš rychle a zatáhnete za řídítka, může se jedno nebo více jeho kol odlomit. Pokud se to stalo vašemu kočárku, nebojte se! Tento proces je poměrně jednoduchý; vše, co musíte udělat, je odstranit každé kolo pomocí šroubováku tak, že je odšroubujete z jejich montážních bodů (obvykle tři šrouby na kolo).

Jakmile jsou odstraněny, očistěte od nich veškeré nečistoty nebo uvolněné části, aby při opětovné montáži vše dohromady – zajistěte, abyste neutahovali žádné šrouby, dokud nebude každá jednotlivá část testována na správnou funkci/lícování. Tím zajistíte, že se po složení a rozložení nic znovu nerozbije.

Chcete -li složit skládací kočárek, začněte tím, že nejprve dáte dítě na sedadlo a poté budete zvedat obě řídítka, dokud nezapadnou na místo. Abyste se ujistili, že jej skládáte správně – zvedněte kočárek na každé straně jednou rukou a současně se držte jedné z jeho rukojetí, aby bylo vše stabilní (v případě potřeby můžete použít i nohu).

Jakmile příslušně položíte ruce na obě strany této struktury, pevně stáhněte směrem k sobě, aby se všechny části spojily co nejdále dozadu, aniž byste museli provádět náhlé trhavé pohyby nebo příliš rychlé tahání – což by mohlo ulomit kola nebo poškodit jiné součásti .